درباره‌ی استاد

حمید رضا فراگردی به تازگی دکتری خود را در رشته کامپیوتر در گرایش نرم افزار و در فیلد سیستم‌های زمانبندی بی‌درنگ (Real-time systems) از دانشگاه MDH سوئد دریافت کرده است. ایشان مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در سال 1391 از دانشکده فنی دانشگاه تهران در حوزه سیستم‌های بی‌درنگ دریافت کرده است.

ایشان به عنوان محقق در یک پروژه تحقیقاتی در زمینه سیستم‌های محاسبات ابری بی‌درنگ (Real-time cloud computing) در دانشگاه سیدنی استرالیا شروع به کار خواهد کرد.

تاکنون بیش از 23 مقاله در کنفرانس‌های معتبر و مجلات علمی شناخته شده از ایشان به چاپ رسیده است. به مقالات تخصصی ایشان بیش از 113 بار ارجاع داده شده و دارای H-Index هشت هستند. مقالات بسیاری از ایشاسن بعنوان Best Paper در کنفرانس‌ها انتخاب شده است. شما می‌توانید لیست مقالات پژوهشی ایشان را در سایت Google Scholar و مهارت‌های علمی و فنی ایشان را در سایت LinkedIn ملاحظه فرمایید.

ايشان همچنان مولف ٢ كتاب در زمينه كنكور ارشد رشته كامپيوتر و آي تي تحت عنوان ١. ساختمان داده ها ٢. طراحي و پياده سازي زبان هاي برنامه نويسي بوده كه در سالهاي ١٣٩٠ و ١٣٩١ از انتشارات علوي به چاپ رسيده است.

ایشان همچنین امسال موفق به دریافت بورس محققین جوان اروپا (Hipeac Research Collaboration Grant) شده است.

موضوعات تدریس