نمونه سوالات کنکور ام بی ای در قالب کوییزهای کنکور رشته مدیریت کسب و کار MBA هفته بیست و هشتم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان کنکور ام بی ای کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته بیست و هشتم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای کنکور رشته مدیریت کسب و کار MBA هفته بیست و هشتم

کوییز بیست و هشتم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته بیست و هشتم از مبحث انتگرال خط و سطح برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

ریاضی کنکور ام بی ای کوییز شماره ۲۸
 

کوییز بیست و هشتم درس زبان انگلیسی

در ادامه روند برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای، استاد فرید برای هفته‌ی ۲۸ از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

زبان کنکور ام بی ای کوییز شماره ۲۸

کوییز ۲۸ درس جی‌مت

کوییز شماره بیست و هشتم جیمت از کل مباحث جی مت می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

جیمت کنکور ام بی ای کوییز شماره ۲۸

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته بیست و هشتم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای هفتگی کنکورMBA هفته بیست و هشتم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.