دپارتمان کنکور MBA کافه تدریس برای آمادگی داوطلبان کنکور ارشد رشته ام بی ای ۱۴۰۰، نمونه سوالات دروس ریاضی‌عمومی۱و۲، استعداد وآمادگی تحصیلی GMAT و زبان تخصصی را به به صورت هفتگی در قالب کوییزهای هفتگی در گروه تخصصی کنکور MBA در تلگرام برگزار میکند. بعد از برگزاری و قرارگیری سوالات پاسخ‌ها روی گروه و در وبلاگ قرار داده می‌شوند.

سوالات کوییزهای هفته بیست و سوم کنکور MBA

سوالات ریاضی عمومی۱و۲

استاد رضا شکرزاد مدرس با سابقه ریاضی‌عمومی۱و۲ سوالات کوییزهای هفتگی برای درس ریاضی را مطرح می‌کنند. این کوییزها طبق بودجه بندی طرح می‌شوند و در کوییز هفته بیست و سوم ریاضی مربوط به بحث توابع چندمتغیره است. سوالات کوییز بیست و سوم ریاضی به صورت زیر هستند.

سوالات زبان تخصصی

استاد حمید فرید طراح سوالات کوییزهای زبان کافه تدریس هستند. در این کوییزهای پنج سوالی مباحث مختلف گرامر و لغت مورد سوال قرار میگیرند. بعضی سوالات این کوییزها دارای شکلک ها و علامت های خاص است که در کلاس‌های استاد فرید آموزش داده می‌شوند. در بعضی سوالات نیز بعضی کلمات مخدوش شده است که استاد فرید با این کار قصد داشتند این موضوع را روشن کنند که بدون داشتن آن کلمات هم می‌شود سوال را پاسخ داد. سوالات کوییز بیست و سوم زبان تخصصی به صورت زیر می باشند.

سوالات استعداد و آمادگی تحصیلی GMAT

استاد محسن طورانی طراح سوالات این درس هستند و در کوییزهای پنج سوالی مربوط به جیمت از بخش‌های مختلف این درس سوالات چالشی را مطرح میکنند. کوییز هفته بیست و سوم مباحث جامع می‌باشد. سوالات کوییز هفته بیست و سوم به صورت زیر است.

پاسخ‌کوییزهای هفته بیست و سوم کنکور MBA

در این بخش پاسخ کوییزهای هفته بیست و سوم به صورت تشریحی قرار داده شده است.

پاسخ کوییز هفته بیست و سوم ریاضی عمومی1و2

پاسخ کوییز هفته بیست و سوم زبان تخصصی

پاسخ کوییز هفته بیست و سوم استعداد و آمادگی تحصیلی GMAT

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.