دپارتمان کنکور MBA کافه تدریس برای آمادگی داوطلبان کنکور ارشد رشته ام بی ای ۱۴۰۰، نمونه سوالات دروس ریاضی‌عمومی۱و۲، استعداد وآمادگی تحصیلی GMAT و زبان تخصصی را به به صورت هفتگی در قالب کوییزهای هفتگی در گروه تخصصی کنکور MBA در تلگرام برگزار میکند. بعد از برگزاری و قرارگیری سوالات پاسخ‌ها روی گروه و در وبلاگ قرار داده می‌شوند.

سوالات کوییزهای هفته سی‌ونهم کنکور MBA

سوالات ریاضی عمومی۱و۲

استاد رضا شکرزاد مدرس با سابقه ریاضی‌عمومی۱و۲ سوالات کوییزهای هفتگی برای درس ریاضی را مطرح می‌کنند. این کوییزها طبق بودجه بندی طرح می‌شوند. سوالات کوییز سی‌ونهم ریاضی به صورت زیر هستند.

سوالات زبان تخصصی

استاد حمید فرید طراح سوالات کوییزهای زبان کافه تدریس هستند. در این کوییزهای پنج سوالی مباحث مختلف گرامر و لغت مورد سوال قرار میگیرند. سوالات کوییز سی‌ونهم زبان تخصصی به صورت زیر می باشند.

سوالات استعداد و آمادگی تحصیلی GMAT

استاد محسن طورانی طراح سوالات این درس هستند و در کوییزهای پنج سوالی مربوط به جیمت از بخش‌های مختلف این درس سوالات چالشی را مطرح میکنند. سوالات کوییز هفته سی‌ونهم به صورت زیر است.

پاسخ‌کوییزهای هفته سی‌ونهم کنکور MBA

در این بخش پاسخ کوییزهای هفته سی‌ونهم به صورت تشریحی قرار داده شده است.

پاسخ کوییز هفته سی‌ونهم ریاضی عمومی1و2

پاسخ کوییز هفته سی‌ونهم زبان تخصصی

پاسخ کوییز هفته سی‌ونهم استعداد و آمادگی تحصیلی GMAT

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.