نمونه سوالات کنکور ام بی ای در قالب کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار هفته بیست و چهارم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان MBA کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته بیست و چهارم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار هفته بیست و چهارم

کوییز بیست و چهارم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته بیست و چهارم از مبحث توابع چند متغیره برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

کوییز بیست و چهارم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز بیست و چهارم درس زبان انگلیسی

در ادامه روند برگزاری کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار، استاد فرید برای هفته‌ی بیست و چهارم از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کوییز بیست و چهارم درس زبان انگلیسی

کوییز بیست و چهارم درس جی‌مت

کوییز شماره ۲۴ جیمت از کل مباحث این درس می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز بیست و چهارم درس جی‌مت

پاسخ کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار هفته بیست و چهارم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار هفته بیست و چهارم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

برای مشاهده کوییزها به همراه پاسخ تشریحی نیز میتوانید به صفحه کوییزها مراجعه نمایید.

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.