نمونه سوالات کنکور ام بی ای در قالب کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار MBA هفته بیست و پنجم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان MBA کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار هفته بیست و پنجم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار هفته بیست و پنجم

کوییز بیست و پنجم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته بیست و پنجم از مبحث انتگرال چندگانه برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

کوییز بیست و پنجم درس ریاضی عمومی۱و۲
 

کوییز بیست و پنجم درس زبان انگلیسی

در ادامه روند برگزاری کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کاراستاد فرید برای هفته بیست و پنجم از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کوییز بیست و پنجم درس زبان انگلیسی

کوییز بیست و پنجم درس جی‌مت

کوییز شماره ۲۵ جیمت از کل مباحث این درس می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز بیست و پنجم درس جی‌مت

پاسخ کوییزهای کنکور مدیریت کسب و کار MBA هفته بیست و پنجم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای کنکور MBA هفته بیست و پنجم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

برای مشاهده کوییزها به همراه پاسخ میتوانید وارد صفحه کوییزها شوید.

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.