کلاس آنلاین زبان عمومی جامع کنکور کارشناسی ارشد

زمان برگزاری: یکشنبه‌ها ۱۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰ (شروع از ۰۸ مهر ۱۳۹۷) هزینه کلاس: ۳۵۰ هزار تومان

مدت: ۵۰ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. این فیلم صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

در دوره زبان عمومی زیر ذره‌بین، به صورت جامع و بر مبنای تست های سال‌های اخیر کنکور کارشناسی ارشد، نکات پرتکرار برای پاسخ به تست های گرامر و واژگان تدریس شده و با حل تست‌های متعدد منتخب از آزمونهای 5 سال اخیر، این نکات تثبیت خواهند شد. متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی نخواهد داشت و آموزش آن بر مبنای پاسخ در کمترین زمان ممکن به تست‌هاست. همچنین در این کلاس، واژگان به صورت اصولی و از طریق ریشه و پیشوند و پسوند آموزش داده شده و نهایتا تکنیک‌های پاسخ به سوالات درک مطلب در کلاس به بحث گذاشته شده و به صورت ویدئو در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

این دوره از کلاسها، با جزوه‌ جدید و مختص کنکور ارشد و دکتری 1398 برگزار می‌شود.

مدرس این دوره، استاد جهانشاهی، مدرس برتر زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و مولف پرفروشترین کتاب زبان آزمونهای داخلی ایران، زبان عمومی زیر ذره‌بین، است.

مخاطبین این دوره
* داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته‌ها
* شاغلین، شهرستانی‌ها و افرادی که به کلاسهای حضوری تهران دسترسی ندارند.
* افرادی که زبان را در حد دبیرستان مسلط هستند اما هیچوقت دنبال زبان سطح بالاتر نرفته‌اند.

مدت زمان این کلاس 48 ساعت است و 2 ساعت ویدئوی رایگان هم به داوطلبان اهدا خواهد شد. طول مدت دوره 12 هفته است.

تذکر: ظرفیت دوره محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت اولویت با افرادی ست که زودتر ثبت نام نمایند. این کلاس با این تعداد ساعت، فقط و فقط یکبار در سال برگزار میشود و هرگز تکرار نمی شود.