کلاس آنلاین درک عمومی معماری

زمان برگزاری: جمعه‌ها ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ (زمان شروع اعلام می‌گردد) هزینه کلاس: ۳۵۰ هزار تومان

مدت: ۴۰ ساعت فقط از طریق سیستم عامل ویندوز (روی لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی) می‌توانید در این کلاس شرکت کنید. فیلم این کلاس ضبط می‌شود و به صورت لینک بازپخش (آنلاین) و تحت سیستم عامل ویندوز قابل مشاهده است. برای اطمینان از حضور بدون مشکل در کلاس و تست سرعت اینترنت، به پشتیبانی تلگرام پیام دهید. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

درس درک عمومی معماری که در نگاه اول به عنوان درسی پیچیده در کنکور کارشناسی ارشد دیده می‌شود، با برخورد صحیح با سوالات می‌تواند به یکی از آسان‌ترین مباحث موجود در این کنکور تبدیل شود. اما چگونه؟
مهم‌ترین مسأله در این درس برخورد درست با سوال‌هاست، برخورد درست شامل دو فاکتور اطلاعات کافی و تکنیک مناسب هست. دانشجویان در فرآیند آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد اطلاعات زیادی کسب می‌کنند که در درس‌های تاریخ و سیستم‌های ساختمانی و ایستایی با اتکا به همین اطلاعات می‌توانند به سوالات پاسخ صحیح دهند. اما فرآیند پاسخ به سوالات در درس درک عمومی معماری کمی متفاوت است به این صورت که باید جدا از اطلاعات آموخته شده در درس‌های دیگر با روشی درست با سوالات برخورد کرد.
با توجه به همین موضوع کلاس درک عمومی معماری برپایه آموزش مباحث جدید و ایجاد هماهنگی بین این مباحث و مطالب آموخته شده در دروس دیگر و همچنین آموزش تکنیک صحیح برخورد با سوالات خواهد بود.