درباره‌ی استاد

نویسنده، پژوهش گر و منتقد ادبی.
متولد و بزرگ شده قم. دارای فوق دیپلم علوم تجربی، کارشناسی زبان و ادبیات عرب و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی.
دارای مدرک دوره های نقد رئالیسم، نقد نو، روانکاوی فروید، روانکاوی یونگ، نقد فرمالیسم، نشانه شناسی، معناشناسی، روایت شناسی، نقد اسطوره ای، نقد فلسفی و روش شناسی تحلیل متون ادبی در حوزه هنری تهران، شهرکتاب، موسسه پرسش و دانشگاه تربیت مدرس، موسسه بهاران و باشگاه اندیشه.
همکاری با نشریاتی چون: کتاب ماه، سیمرغ، سنجه، مساله، روزنامه همشهری و جمهوری اسلامی و فرهیختگان و قم امروز و... همکاری با رادیو جوان و...
همکاری با انجمن قلم و عضو هیئت مدیره انجمن قلم /برگزاری دو دوره کارگاه شعر، داستان، نشست‌های ادبی و همایش‌های داستانی در انجمن قلم
همکاری با حوزه هنری استان. خانه کتاب تهران در برگزاری جلسات نقد و معرفی کتاب.
دبیر گروه داستان جمعه و برگزاری کارگاه نقد، جلسات داستان خوانی و نقد و نشست‌های ادبی. این گروه در سال 96 در جایزه ملک الشعرای بهار جزو تقدیرشدگان بود و در سال 97 به عنوان مجمع ادبی برگزیده معرفی شد.
همکاری با نهاد کتابخانه ها
برگزاری کارگاه داستان نویسی و شعرخوانی و نقد در دفتر تبلیغات
برگزاری جلسه داستان نویسی برای نوجوانان در مدارس استان و کتابخانه ها
همکاری با سایت‌های ادبی از قبیل فیروزه، ادبیات اقلیت، انجمن 51 نفر، الف‌یا و ایبنا، خانه کتاب و ...
داور جشنواره کتاب سال، هنرهای آسمانی و دیگر جشنواره‌های داستانی
علاوه بر چاپ داستان کوتاه به صورت جمعی دربرخی از مجموعه داستانها و چاپ در نشریات دارای مجموعه داستان «روی موج 14» و رمان «فرمان یازدهم» که رمان اخیر به چاپ سوم رسیده است.
جوایز: برگزیده نخستین جشنواره داستان نویسی استان قم اسفند 1389
برگزیده نخستین جایزه جشنواره سراسری داستان اشراق خرداد 93
مبدع طرح داستان نویسی ناشنوایان و دبیر جشنواره داستان نویسی ناشنوایان. خروجی این جشنواره کتاب زنگوله(ویژه کودکان) و مجموعه داستان خش خش کفش های من(مجموعه داستان بزرگسالان) بوده است .
وی در حال حاضر تنها مدرس داستان نویسی ناشنوایان در کشور است. برگزاری بیش از 50 جلسه داستان نویسی و 7 ورکشاپ داستان نویسی ناشنوایان را در پرونده کاری خود دارد. هم اینک نیز با برگزاری کارگاه های آموزش داستان نویسی خلاق مجازی(آدا) سعی دارد روشی نوین را در این محیط به وجود بیاورد.

موضوعات تدریس