کلاس آنلاین نکته و تست هیدرولیک (جمع‌بندی کنکور ارشد)

زمان برگزاری: یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱‌ ساعت ۰۰:۰۰ هزینه کلاس: ۲۵۰ هزار تومان

مدت: ۱۲ ساعت

توضیحات

آقای مهندس جوادی، با بیش از ۲۵ سال سابقه تدریس با ارائه درسنامه‌های فشرده (منظور از فشرده درسنامه بدون اثبات روابط است) و حل سوالات ساده، متوسط و دشوار کنکوری، بهترین جمع‌بندی کنکور را برای شما ارائه خواهند داد. توصیه می‌شود نمونه تدریس‌های ایشان در کانال @omran_videos را حتما مشاهده بفرمایید. چرا که از همان نمونه فیلم‌ها تست مستقیم! در کنکور ارشد عمران مطرح می‌شود. کلاس سیالات و هیدرولیک ایشان در کنکور ۱۴۰۰ هر ۲۰ تست درس سیالات هیدرولیک کنکور ارشد عمران را پوشش داد.
نظم در بیان مطالب، قدرت بیان و تسلط علمی بسیار بالا از ویژگی‌های تدریس ایشان می‌باشد.

سایر توضیحات:
۱) هر یک از شرکت‌کنندگان عزیز، بلافاصله پس از ثبت‏ نام در هر یک از کلاس‌‏ها در گروه رفع اشکال ویژه با حضور اساتید کلاس‌‏ها عضو شده و این عضویت بصورت نامحدود خواهد بود. (جهت عضویت در گروه رفع اشکال VIP و همچنین گروه مخصوص درس سیالات و هیدرولیک، ایمیل و شماره همراه خود در سایت کافه‌تدریس را به آیدی تلگرامی @ShahinSagharchi ارسال نمایید)
۲) زمان برگزاری کلاس در فاصله حدود یک ماه و نیم مانده به کنکور ارشد بوده و تاریخ دقیق در اسفندماه مشخص خواهد شد. برگزاری کلاس‌‏های آنلاین، در روز و ساعت مقرر از طریق سایت کافه‌تدریس خواهد بود و فیلم ضبط شده کلاس نیز پس از کلاس در اختیار شرکت‌کنندگان عزیز قرار می‏گیرد و تا روز کنکور ۱۴۰۱ قابل مشاهده است.
۳) مشاهده کلاس‌ها يا فيلم آن‌ها صرفا از طریق کامپیوتر (سیستم کامپیوتر خانگی، لپتاپ، سرفیس) امکان پذیر است و بهمراه هر درس جزوه تمام رنگی ارائه می‌گردد.

نمونه تدریس