کلاس آنلاین نکته و تست مکانیک خاک (جمع‌بندی کنکور ارشد)

زمان برگزاری: یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱‌ ساعت ۰۰:۰۰ هزینه کلاس: ۳۰۰ هزار تومان

مدت: ۱۶ ساعت

توضیحات

در این کلاس دو روزه فصول کلیه فصول مکانیک خاک با ارائه درسنامه‌های فشرده و حل تست‌های متنوع تدریس خواهد شد. انسجام مطالب و ارائه روش‌های ابتکاری از ویژگی‌های تدریس مهندس اکبرزاده می‌باشد.
با توجه به ارائه درسنامه‌های خلاصه و حل تست‌های فراوان، بدون شک جزوه این کلاس را به بهترین جمع‌بندی شما برای کنکور ارشد عمران تبدیل خواهد کرد.

سایر توضیحات:
۱) هر یک از شرکت‌کنندگان عزیز، بلافاصله پس از ثبت‏ نام در هر یک از کلاس‌‏ها در گروه رفع اشکال ویژه با حضور اساتید کلاس‌‏ها عضو شده و این عضویت بصورت نامحدود خواهد بود. (جهت عضویت در گروه رفع اشکال VIP، ایمیل و شماره همراه خود در سایت کافه‌تدریس را به آیدی تلگرامی @ShahinSagharchi ارسال نمایید)
۲) زمان برگزاری کلاس در فاصله حدود یک ماه و نیم مانده به کنکور ارشد بوده و تاریخ دقیق در اسفندماه مشخص خواهد شد. برگزاری کلاس‌‏های آنلاین، در روز و ساعت مقرر از طریق سایت کافه‌تدریس خواهد بود و فیلم ضبط شده کلاس نیز پس از کلاس در اختیار شرکت‌کنندگان عزیز قرار می‏گیرد و تا روز کنکور ۱۴۰۱ قابل مشاهده است.
۳) مشاهده کلاس‌ها يا فيلم آن‌ها صرفا از طریق کامپیوتر (سیستم کامپیوتر خانگی، لپتاپ، سرفیس) امکان پذیر است و بهمراه هر درس جزوه تمام رنگی ارائه می‌گردد.

نمونه تدریس