جلسه اول کلاس آنلاین درس و تست ویژه ریاضی عمومی ۱و۲ (ترم تابستان) - رایگان

زمان برگزاری: سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸‌ ساعت ۱۷:۳۰ هزینه کلاس: رایگان

مدت: ۴ ساعت ۳۰ دقیقه فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

جلسه اول کلاس آنلاین درس و تست ریاضی عمومی ترم تابستان

۱- این دوره جلسه اول از ۲۲ جلسه کلاس درس و تست ۱۰+۱۰۰ ساعتی ریاضی عمومی ۱ و ۲ و مناسب برای رشته های مدیریت کسب و کار mba - صنایع - عمران -مکانیک - کامپیوتر- مواد- ریاضی - نقشه برداری و..... است .
در این جلسه پس از مرور مطالب لازم از فصل تابع٬ فصل حد و پیوستگی ( صفحه ۶۱ تا ۸۱ از جلد اول کتاب ریاضی عمومی ۱ یعنی مفهوم حد٬ هم ارزی٬ بررسی هفت حالت مبهم و روشهای رفع ابهام آنها) تدریس می شود.

۲- جزوه خام این جلسه (شامل درسنامه و نکات و صورت سوالاتی که در این جلسه٬ تدریس می شود) در پنل کاربری شما قرار داده شده است.

۳- تدریس رایگان ریاضی پایه در ۴ قسمت ( ۸ ویدیو) و جزوه مطالب تدریس شده٬ در پنل کاربری شما قرار گرفته است. توصیه می شود تا قبل از شروع کلاس درس و تست آنلاین٬ ویدیوها را ملاحظه کنید یا جزوه مطالب تدریس شده را مرور نمایید.
برنامه هر قسمت از دوره ریاضی پایه به شرح زیر است:

*جلسه (قسمت ) اول : شامل دو ویدیو در مورد تعریف رابطه٬ تابع٬ دامنه و برد٬ تساوی و ترکیب دو تابع می باشد.

*جلسه(قسمت) دوم : شامل دو ویدیو در مورد تابع زوج و فرد٬ تقارنهای معروف٬ تابع یکنوا٬ یک به یک٬ پوشا٬ تابع معکوس٬ قدرمطلق٬ جز صحیح٬ تابع نمایی می باشد.

* جلسه(قسمت) سوم : شامل دو ویدیو در مورد مثلثات( نسبتها و اتحادهای مثلثاتی٬ دایره مثلثاتی٬ معادله مثلثاتی٬ تابع مثلثاتی و تابع معکوس مثلثاتی و بررسی نمودار آنها) می باشد.

*جلسه(قسمت) چهارم : شامل دو ویدیو در مورد لگاریتم و تابع لگاریتمی٬ تابع هیپربولیک٬ اتحادهای مهم ٬ تابع معکوس هیپربولیک و بررسی نمودار آنها می باشد.

۴- بلافاصله پس از برگزاری این جلسه ٬ جزوه تدریس شده (شامل مطالب تدریس شده و سوالات با حل نوشته شده در کلاس آنلاین) در پنل کاربری دانشجو و کانال تلگرام اختصاصی این کلاس به صورت pdf قرار داده می شود.

۵- فایل تصویری ضبط شده کلاس (ویدیوی قابل دانلود) یک تا دو روز پس از برگزاری٬ در پنل دانشجوها قرار داده می شود. بنابراین اگر این جلسه را از دست داده اید٬ به فیلم و اطلاعات جلسه اول دسترسی مستقیم خواهید داشت.

* در صورت تمایل به ثبت نام در ادامه این دوره کافی است هر یک از لینکهای زیر را در "آدرس بار" مرورگر خود کپی و پیست نمایید:

- کلاس درس و تست ویژه ۱۰+۱۰۰ ساعتی درس و تست تابستان ۹۸ با لینک : http://yon.ir/Qpbeo

- پکیج کلاس درس و تست + نکته و تست ۴۵+۱۰+۱۰۰ ساعتی تابستان ۹۸ با لینک : http://yon.ir/wdBGr

برای دسترسی به لینک فعال کلاسهای بالا٬ می توانید به پست پین شده در کانال @math_equation یا صفحه اول سایت www.m-aghasi.ir مراجعه نمایید.

هر نوع سوال در مورد این دوره و مشاوره برای مطالعه ریاضی عمومی را می توانید از طریق ایمیل masoudaghasi1395@gmail.com مطرح نمایید

نمونه ویدیو کلاس