کلاس درس و تست آنلاین تدریس کاربردهای انتگرال ریاضی ۱ (مساحت، حجم، طول قوس، مساحت سطح دوار، مرکز هندسی، قضایای پاپوس) - رایگان

زمان برگزاری: شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸‌ ساعت ۱۷:۳۰ هزینه کلاس: رایگان

مدت: ۴ ساعت ۳۰ دقیقه فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

درس و تست کاربردهای انتگرال ریاضی عمومی ۱ ( مساحت٬ حجم٬ طول قوس٬ مساحت سطح دوار٬ مرکز هندسی٬ قضایای پاپوس)

فصل انتگرال در اکثر رشته های کارشناسی ارشد و دکتری٬ مهمترین فصل محسوب می شود. این فصل علاوه بر داشتن تعداد بالای سوال به صورت مستقیم(بودجه بندی مربوط به هر رشته را در منوی بودجه بندی سوالات کنکور در سایت www.m-aghasi.ir ملاحظه کنید یا به وبینار روش مطالعه ریاضی عمومی که در تاریخ ۲۸ تیر برگزار شده٬ مراجعه نمایید.) در محاسبه انتگرال دوگانه و سه گانه در ریاضی ۲ و در درس معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی نیز مورد نیاز است.

در بین مباحث این فصل٬ کاربرد انتگرال جز مباحث مهم محسوب می شود و معمولا دانشجوها با چالش بیشتری در برخورد با آن مواجه هستند و احتمالا به همین دلیل در نظرسنجی انجام شده در کانال بیشترین رای را به خود اختصاص داده است.
به همین دلیل طبق قولی که داده شد٬ این مبحث ( آنلاین + ویدیو ضبط شده+ جزوه خام + جزوه پر شده) به صورت رایگان در اختیار دانشجوهای عزیز قرار می گیرد.

۱- این دوره جلسه هفتم آنلاین از ۲۲ جلسه کلاس درس و تست ۱۰+۱۰۰ ساعتی ریاضی عمومی ۱ و ۲ و مناسب برای رشته های مدیریت کسب و کار mba - صنایع - عمران -مکانیک - کامپیوتر- مواد- ریاضی - ژئوفیزیک - نقشه برداری و..... است .

در این جلسه کاربردهای انتگرال معین توابع یک متغیره (شامل مساحت ناحیه٬ حجم جسم حاصل از دوران٬ حجم با مقطع عرضی٬ طول قوس٬ مساحت سطح حاصل از دوران٬ مرکز هندسی و قضایای پاپوس) تدریس می شود.

۲- پیش نیاز اساسی این جلسه٬ آشنایی با روش محاسبه انتگرال نامعین ( و خصوصا روش تغییر متغیر و جز به جز) است. البته در حد نیاز در مواجهه با هر یک از این تکنیک ها٬ یادآوری لازم انجام خواهد شد.


۳- جزوه خام این جلسه (شامل درسنامه و نکات و صورت سوالاتی که در این جلسه٬ تدریس می شود) از ۲۰ شهریور در پنل کاربری شما قرار داده می شود.

۴- دانشجویانی که در این جلسه شرکت می کنند٬ پس از ثبت نام موارد زیر هم به صورت رایگان در پنل آنها قرار داده خواهد شد.

الف) تدریس رایگان ریاضی پایه در ۴ قسمت ( ۸ ویدیو) و جزوه مطالب تدریس شده

ب) تدریس جلسه اول کلاس آنلاین(تابع٬ حد و هم ارزی و ربع ابهام) شامل ۳ ویدیو و ۳ جزوه

۵- بلافاصله پس از برگزاری این جلسه ٬ جزوه تدریس شده (شامل مطالب تدریس شده و سوالات با حل نوشته شده در کلاس آنلاین) در پنل کاربری دانشجوها قرار داده می شود.

۶- دانشجویانی که قبلا در جلسه اول رایگان ثبت نام کرده بودند٬ نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و این جلسه به صورت اتوماتیک به پنل آنها اضافه شده است.

۷- فایل تصویری ضبط شده کلاس (ویدیوی قابل دانلود) یک تا دو روز پس از برگزاری٬ در پنل دانشجوها قرار داده می شود. بنابراین اگر این جلسه را از دست داده اید٬ به فیلم و اطلاعات این جلسه دسترسی مستقیم خواهید داشت.

* در صورت تمایل به ثبت نام در ادامه این دوره کافی است هر یک از لینکهای زیر را در "آدرس بار" مرورگر خود کپی و پیست نمایید:

- کلاس درس و تست ویژه ۱۰+۱۰۰ ساعتی درس و تست تابستان ۹۸ با لینک : http://yon.ir/Qpbeo

- پکیج کلاس درس و تست + نکته و تست ۴۵+۱۰+۱۰۰ ساعتی تابستان ۹۸ با لینک : http://yon.ir/wdBGr

برای دسترسی به لینک فعال کلاسهای بالا٬ می توانید به پست پین شده در کانال @math_equation یا صفحه اول سایت www.m-aghasi.ir مراجعه نمایید.

هر نوع سوال در مورد این دوره و مشاوره برای مطالعه ریاضی عمومی را می توانید از طریق ایمیل masoudaghasi1395@gmail.com مطرح نمایید

نمونه ویدیو کلاس