المپیادی شو اولین و جامع‌ترین سامانه‌ی کلاس آنلاین المپیاد دانش‌آموزی است. در این طرح کافه‌تدریس، با همکاری اپکس، بهترین اساتید المپیاد دانش‌آموزی را دور هم جمع کرده است. هر یک از اساتید المپیادی شو، نه‌تنها ازجمله حرفه‌ای‌ترین استادان المپیاد کشور محسوب می‌شوند، خودشان نیز از نفرات برتر المپیادهای کشوری و جهانی هستند. پیشینه‌ی هر یک از اساتید المپیادی شو در ادامه‌ی این مطلب آمده است.

المپیاد زیست
المپیاد زیست

المپیاد زیست شناسی

امیرمحمد وحدانی
امیرمحمد وحدانی

مدرس: امیرمحمد وحدانی

امیرمحمد وحدانی از اساتید کلاس آنلاین المپیادی شو در المپیاد زیست شناسی است. او دارنده‌ی مدال طلای المپیاد زیست‌ در سال ۹۳ و مدال نقره‌ی المپیاد زیست در سال ۹۲ است. امیرمحمد وحدانی سابقه‌ی تدریس در دبیرستان‌های علامه حلی و فرزانگان تهران و همچنین در بهترین دبیرستان‌های شهرهای دیگر، ازجمله شهرهای شیراز، اصفهان، مشهد، همدان، ساری و سنندج، را در پیشینه‌ی خود دارد. او در حال حاضر، علاوه بر تدریس المپیاد، دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران است.

 

تدریس‌یار: صدرا کاوندی

صدرا کاوندی تدریس‌یار المپیاد زیست المپیادی شو است. او دارنده‌ی مدال برنز المپیاد زیست در سال ۹۶ است و در مدارس علامه حلی و فرزانگان تهران تدریس می‌کند. همچنین صدرا کاوندی در رشته‌ی دندان‌پزشکی در دانشگاه تهران تحصیل می‌کند.

المپیاد ریاضی
المپیاد ریاضی

المپیاد ریاضی

ایمان مقصودی
ایمان مقصودی

مدرس: ایمان مقصودی

ایمان مقصودی از اساتید کلاس آنلاین المپیادی شو در المپیاد ریاضی است. او دارنده‌ی مدال نقره‌ی کشوری المپیاد ریاضی است. ایمان مقصودی علاوه بر تدریس در دبیرستان علامه حلی ۱ تهران، در دبیرستان‌های فرزانگان و علامه طباطبایی و سلام هندسه‌ی المپیاد ریاضی را تدریس کرده است؛ همچنین او مدرس دوره‌ی طلای باشگاه دانش‌پژوهان جوان هم بوده است. ایمان مقصودی طراح سؤال و عضو کمیته‌ی المپیاد بین‌المللی هندسه و همین‌طور طراح سؤالات هندسه در المپیاد ریاضی ایران و دیگر کشورها از مرحله‌ی اول تا المپیاد جهانی است.

 

بنیامین قاسمی‌نیا
بنیامین قاسمی‌نیا

تدریس‌یار: بنیامین قاسمی‌نیا

بنیامین قاسمی‌نیا دارنده‌ی مدال طلای المپیاد ریاضی سال ۹۵ و مدال برنز المپیاد ریاضی سال ۹۴ است. او در حال حاضر مدرس دبیرستان علامه حلی و همچنین طراح سؤالات المپیاد هندسه‌ی ایران و دوره‌ی تابستانه است. بنیامین قاسمی‌نیا، در کنار تدریس المپیاد و دبیرستان، دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف است.

 

 

 

فرزان حق‌شناس
فرزان حق‌شناس

 

تدریس‌یار: فرزان حق‌شناس

فرزان حق‌شناس دارنده‌ی مدال طلای المپیاد ریاضی در سال ۱۳۹۷ است. او در حال حاضر، علاوه بر تدریس المپیاد در برترین دبیرستان‌های تهران، دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف است.

 

المپیاد شیمی
المپیاد شیمی

المپیاد شیمی

وحید افشار
وحید افشار

مدرس: وحید افشار

وحید افشار از اساتید کلاس آنلاین المپیادی شو در المپیاد شیمی است. او مدال نقره‌ی المپیاد شیمی دانشجویی و مدال نقره‌ی کشوری المپیاد شیمی دانش‌آموزی سال ۸۴ را به دست آورده است. او در کنکور سراسری ۱۳۸۵ نیز موفق شده است رتبه‌ی ۸۴ منطقه‌ی یک را در رشته‌ی تجربی به دست آورد. وحید افشار در حال حاضر مدرس المپیاد و کنکور در دبیرستان‌های علامه حلی، علامه طباطبایی، سلام و فرزانگان تهران است و مؤلف کتب کنکور و المپیاد نیز محسوب می‌شود.

 

علی جهرمی
علی جهرمی

تدریس‌یار: علی جهرمی

علی جهرمی مدال نقره‌ی جهانی المپیاد شیمی ۲۰۱۹ و مدال طلای کشوری المپیاد شیمی ۱۳۷۹ را به دست آورده است. او دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران است و در مدارس انرژی اتمی، علامه حلی و همچنین سمپاد شهرستان‌ها تدریس می‌کند.

 

 

امیرحسین مرادی
امیرحسین مرادی

 

تدریس‌یار: امیرحسین مرادی

امیرحسین مرادی دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد شیمی سال ۱۳۷۹ است. او در کنار تدریس المپیاد و کنکور، طراح سؤالات آزمون آزمایشی المپیاد است و در دانشگاه صنعتی شریف در رشته‌ی برق تحصیل می‌کند.

 

 

 

 

 

امیرپارسیا مرعشی
امیرپارسیا مرعشی

تدریس‌یار: امیرپارسیا مرعشی

امیرپارسیا مرعشی مدال نقره‌ی المپیاد شیمی سال ۹۷ را به دست آورده است. او در حال حاضر دانشجوی دندان‌پزشکی دانشگاه شهید بهشتی است و در دبیرستان‌های علامه حلی و حکمت تدریس می‌کند؛ همچنین او طراح سؤالات آزمون آزمایشی المپیاد است.

المپیاد کامپیوتر
المپیاد کامپیوتر

المپیاد کامپیوتر

ارشیا دادرس
ارشیا دادرس

 

مدرس: ارشیا دادرس

ارشیا دادرس از استاد کلاس آنلاین المپیادی شو در المپیاد کامپیوتر است. او کسب طلای کشوری المپیاد کامپیوتر را در کارنامه‌ی خود دارد. ارشیا دادرس در بسیاری از مدارس تهران و دیگر شهرهای ایران تدریس می‌کند که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به مدارس انرژی اتمی، علامه طباطبایی و سمپاد مشهد اشاره کرد.

 

المپیاد نجوم
المپیاد نجوم

المپیاد نجوم

امیرحسین امیری
امیرحسین امیری

مدرس: امیرحسین امیری

امیرحسین امیری از اساتید کلاس آنلاین المپیادی شو در المپیاد نجوم است. او دارنده‌ی مدال برنز جهانی نجوم در سال ۲۰۱۶ و مدال طلای کشوری المپیاد نجوم سال ۱۳۹۴ است. امیرحسین امیری، علاوه بر تدریس در دبیرستان‌های علامه حلی، علامه طباطبایی و انرژی اتمی، مدرس دوره‌ی مدال المپیاد نجوم است.

 

 

علیرضا خالقی
علیرضا خالقی

 

تدریس‌یار: علیرضا خالقی

علیرضا خالقی کسب مدال نقره‌ی المپیاد نجوم سال ۱۳۹۷ را در کارنامه‌ی خود دارد. او مدرس علامه طباطبایی و کلام و علامه حلی است. همچنین او در کنکور سراسری رتبه‌ی ۱۴۷ را کسب کرده و در حال حاضر، علاوه بر تدریس، دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف است.

 

 

 

تدریس‌یار: علیرضا حیدری

علیرضا حیدری مدال نقره‌ی جهانی المپیاد نجوم ۲۰۱۹ را به دست آورده است؛ همچنین او دارنده‌ی مدال طلای کشوری المپیاد نجوم سال ۱۳۹۷ است. علیرضا حیدری در حال حاضر در مدارس انرژی اتمی و سلام و هاتف تحصیل می‌کند؛ همچنین او دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف است.

المپیاد فیزیک
المپیاد فیزیک

المپیاد فیزیک

سراج قاسمی
سراج قاسمی

 

مدرس: سراج قاسمی

سراج قاسمی یکی از اساتید کلاس آنلاین المپیادی شو در المپیاد فیزیک است. او دارنده‌ی نقره‌ی کشوری المپیاد فیزیک در سال ۱۳۹۷ است. سراج قاسمی در حال حاضر در دانشگاه تهران در رشته‌ی مهندسی برق تحصیل می‌کند.

 

 

 

البرز امیری‌فر
البرز امیری‌فر

مدرس: البرز امیری‌فر

البرز امیری‌فر هم از اساتید کلاس آنلاین المپیادی شو در المپیاد فیزیک است. او مدال طلای کشوری المپیاد فیزیک را به دست آورده است. امیری‌فر دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران است و همچنین در مدارس انرژی اتمی، علامه طباطبایی،‌ سلام و فرزانگان تدریس می‌کند.

 

 

 

 

اشکان راهدار
اشکان راهدار

 

تدریس‌یار: اشکان راهدار

اشکان راهدار مدال طلای المپیاد فیزیک را کسب کرده است. او دانشجوی برق دانشگاه صنعتی شریف است و در دبیرستان‌های فرزانگان و علامه حلی نیز تدریس می‌کند.

المپیاد ادبی
المپیاد ادبی

المپیاد ادبی

آتنا کریم‌زاده
آتنا کریم‌زاده

مدرس: آتنا کریم‌زاده

آتنا کریم‌زاده از اساتید کلاس آنلاین المپیادی شو در المپیاد ادبی است. او مدال طلای المپیاد ادبی ۱۳۹۷ را کسب کرده است. آتنا کریم‌زاده، علاوه بر تدریس در مدارس فرزانگان، مسئول المپیاد دبیرستان فرزانگان ۶ تهران است.

 

 

 

زهرا وطن‌خواه
زهرا وطن‌خواه

تدریس‌یار: زهرا وطن‌خواه

زهرا وطن‌خواه دانشجوی سال آخر رشته‌ی ادبیات فارسی در دانشگاه تهران است. او از سال ۱۳۹۵ مدرس المپیاد ادبی است و در کنار تدریس در مدارس نمونه‌ی تهران را هم در کارنامه دارد. زهرا وطن‌خواه برگزیده‌ی بخش ادبی جشنواره‌ی خوارزمی و برگزیده‌ی مسابقات ادبی اصفهان در سال ۱۳۹۲ هم است. او سابقه‌ی تدریس نثر معاصر در دانشگاه را هم در کارنامه دارد.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان با اساتید المپیادی شو و ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین روی این لینک کلیک کنید:

مشاوره‌ی رایگان و ثبت‌نام