برنامه‌ریزی یا بهتر بگوییم برنامه‌‌ریزی مکتوب، ویژگی مشترک همه‌ی رتبه‌های برتر کنکور می‌باشد. موفقیت در کنکور MBA که در سال های اخیر بسیار رقابت شدیدی در آن شکل گرفته است، بدون برنامه‌ریزی دقیق و اصولی بسیار سخت خواهد شد. در این مقاله در مورد برنامه ریزی کنکور ارشد رشته MBA و ابزاری به نام با اکسل هوشمند صحبت میکنیم.

در یک ساختار برنامه‌‌ریزی درسی اصولی باید سه مرحله را مشخص کنیم:

  • چشم انداز بلند مدت را برای خود تعیین کنیم.
  • با توجه به اهداف و چشم انداز ها، تصمیم گیری‌های کوتاه مدت داشته باشیم.
  • در نهایت عملکرد خود را ثبت کنیم تا بتوانیم روند مطالعاتی خود را بررسی کنیم.

در فایل اکسل هوشمند درسی که برای‌ برنامه ریزی کنکور ارشد MBA ایجاد شده است، شما مشاور تخصصی خود خواهید بود. در این روش برنامه‌ریزی، شما بر اساس ساعات مطالعه‌ی خود برای کنکور MBA، گزارشات جامع و کاملی را دریافت خواهید کرد.

داوطلبان برای سه درس کنکور کارشناسی ارشد MBA که شامل، ریاضی عمومی۱و۲، جی مت و زبان انگلیسی می‌باشد، در پایان روز میزان مطالعه خود را ثبت می‌کنند و گزارشات هفتگی، ماهیانه، روند مطالعاتی و نتیجه‌ی نهایی را مشاهده خواهند کرد. این گزارشات روند مطالعه‌ی درس ریاضی عمومی‌۱ و ریاضی عمومی۲ را به صورت جداگانه نشان می‌دهند. همچنین برای درس جیمت بخش محاسباتی و غیرمحاسباتی و برای درس زبان بخش گرامر، لغت و تمرین و تست را به درصد و به صورت نمودار نشان می‌دهند.

داوطلبان کنکور رشته MBA با داشتن این اطلاعات مفید از شیوه‌ی مطالعه‌ی خود، می‌توانند به صورت کاملا اصولی به سمت اهداف خود حرکت کنند و در راستای آن اهداف ساعات مطالعه‌ی خود را افزایش دهند.

با داشتن اکسل هوشمند برنامه ریزی، دیگر نیازی به نوشتن روزانه ساعات در دفترهای برنامه ریزی ندارید، نوشتن در دفتر کاری کسل کننده و غیر کاربردی است زیرا گزارشی از این ساعات مطالعه در دسترس نیست و عملا در آن روش وقت زیادی سپری می‌شود در حالی که گزارش مفیدی را دریافت نمی‌کنید.

برای دانلود فایل اکسل هوشمند برنامه ریزی از طریق لینک زیر اقدام فرمایید:

دانلود فایل اکسل

استاد شکرزاد توضیحات کاملی را برای استفاده از اکسل هوشمند برای برنامه ریزی کنکور ارشد ارائه کرده اند که میتوانید از لینک زیر مشاهده فرمایید:

  ویدیو توضیحات استاد شکرزاد برای استفاده از اکسل هوشمند برنامه‌ریزی

 

بیشتر بخوانید:
برنامه‌ریزی برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد رشته MBA

دانلود دفترچه کنکور MBA در 17 سال اخیر