نارنجی‌بازار کمپین کافه‌تدریس به‌مناسبت ۱۶ آذر، روز دانشجو، است. در نارنجی‌بازار شما می‌توانید تا ۵۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام در همه‌ی کلاس‌های آنلاین و خرید تمامی ویدئوهای کافه‌تدریس دریافت کنید. فرصت تخفیف‌ها کوتاه است؛ شما فقط از ساعت ۱۶ شنبه تا پایان دوشنبه فرصت دارید کلاس‌های آنلاین و ویدئوهای دلخواه‌تان را تهیه کنید. بهتر از همین حالا چک‌لیست خود را با درس‌هایی که نیاز دارید آماده کنید.

تا ۵۰ درصد تخفیف‌ برای همه‌ی ویدئوها و درس‌هایی که شما خواسته‌اید

در نارنجی‌بازار تا ۵۰ درصد تخفیف برای همه‌ی درس‌ها در نظر گرفته شده است. نکته‌ی جذاب اینجاست که کلاس‌ها و ویدئوهایی که بیش‌ترین تقاضا برای آن‌ها بوده، همه‌ی درس‌هایی که شما خواسته‌اید، حتماً در میان بیش‌ترین تخفیف‌ها جای دارند؛ به‌این ترتیب شما می‌توانید کلاس‌های آنلاین و ویدئوهایی را که بیش از همه به آن‌ها نیاز داشتید با بیش‌ترین تخفیف و کمترین قیمت دریافت کنید.

تخفیف‌های پلکانی، بهترین‌ها برای وقت‌شناس‌ها

نارنجی‌بازار درست از ساعت ۱۶ روز شنبه، ۱۶ آذر، برپاست، اما تخفیف‌ها به‌صورت پلکانی اعمال می‌شود. برای هر درس ۱۶ تخفیف در نظر گرفته شده است. ظرفیت تخفیف‌های بالاتر برای هر درس ۸ تخفیف است و پس از آن از درصد تخفیف‌ها کم می‌شود، اما نگران نباشید؛ تخفیف‌ها کاملاً واقعی است و حتی اگر جزو هشت نفر دوم هم باشید، تخفیفی اساسی به شمار می‌رود.

با تخفیف‌های ویژه پکیج آموزشی‌تان را کامل کنید و برنده‌ی قرعه‌کشی شوید

به‌ازای هر تعداد کلاس آنلاین و ویدئویی که در آن ثبت‌نام می‌کنید، امتیاز دریافت می‌کنید. شما می‌توانید با افزایش امتیازهای بیش‌تر بخت‌تان را برای برنده‌شدن در قرعه‌کشی افزایش دهید.

در قرعه‌کشی نارنجی‌بازار کافه‌تدریس به ۵ نفر ۵ کلاس رایگان هدیه داده می‌شود.

کلاس‌ها و ویدئوهایی که بیش‌ترین تقاضا برای آن‌ها بوده، همه‌ی درس‌هایی که شما خواسته‌اید، حتماً در میان بیش‌ترین تخفیف‌ها جای دارند

نارنجی‌بازار را از دست ندهید

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین و استفاده از ویدئوهای کافه‌تدریس را از دست ندهید. تا ۵۰ درصد تخفیف ویژه‌ی روز دانشجو منتظر شماست.

نارنجی‌بازار از ساعت ۱۶ روز شنبه، ۱۶ آذر، پابرجاست و تا پایان دوشنبه برپا خواهد بود. بازهم پیشنهاد می‌کنیم که از قبل فهرست درس‌هایی را که نیاز دارید مهیا کنید.

برای دیدن کلاس‌های آنلاین و ویدئوها و همچنین تخفیف‌های کافه‌تدریس روی لینک زیر کلیک کنید:

نارنجی‌بازار کافه‌تدریس را از دست ندهید