نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین رایگان کافه تدریس ازجمله بسترهای مناسب برای برگزاری کلاس مجازی و آنلاین است. شما می‌توانید این نرم‌افزار را به‌راحتی نصب کنید و آموزشگاه مجازی خود را داشته باشید و از آن استفاده کنید؛ در کلاس آنلاین دلخواه خود شرکت کنید یا کلاس مجازی خودتان را تشکیل دهید. برای آشنایی با نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین رایگان کافه تدریس این مطلب را بخوانید.

کافه‌تدریس، سامانه‌ی برگزاری کلاس آنلاین و بزرگ‌ترین آکادمی آنلاین ایران

کافه‌تدریس ارائه‌کننده‌ی بستر و پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین است. استادان، معلمان، برگزارکنندگان وبینار، صاحبان کسب‌وکار و هر کسی که به استفاده از سامانه‌ی برگزاری وبینار نیاز دارد به‌راحتی می‌تواند با استفاده از سامانه‌ی کلاس آنلاین کافه‌تدریس رویداد خود را برگزار کند. مخاطبان هم می‌توانند بدون محدودیت جغرافیایی و محدودیت در تعداد نفرات در رویداد مدنظر شرکت کنند.

همچنین کافه‌تدریس در کنار ارائه‌ی سامانه‌ی برگزاری کلاس آنلاین و وبینار، جامع‌ترین دوره‌های آموزشی تحصیلات تکمیلی و وبینارهای آموزشی را به‌صورت آنلاین و تعاملی برگزار می‌کند.

کلاس درس آنلاین کافه تدریس

کلاس درس آنلاین امکانات بسیاری در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید بدون محدودیت جغرافیایی تدریس کنید یا سر کلاس درس حاضر شوید. تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس هم محدودیتی ندارد. شما به تمامی اتفاقاتی که در کلاس می‌افتد اشراف دارید و می‌توانید به‌راحتی در جریان تدریس قرار بگیرید. همچنین به تمامی منابعی که در کلاس ارائه می‌شود به‌صورت آنلاین و در لحظه دسترسی دارید؛ دسترسی به تخته‌سیاه یا وایت‌برد هم به‌راحتی فراهم است. این خصوصیات از کلاس درس آنلاین فضایی کاملاً تعاملی می‌سازد که بسته به درس و نوع استفاده می‌تواند بسیار به کار بیاید. استاد و معلم می‌تواند دانش‌پژوهان را پای تابلو ببرد و از آن‌ها بخواهد مسئله‌ای را حل کنند و در کلاس مشارکت داشته باشند؛ همچنین دانش‌پژوهان می‌توانند در لحظه هر پرسشی دارند از استاد بپرسند و پاسخ بگیرند. کلاس درس آنلاین بهترین راهکار برای رسیدن به عدالت آموزشی است؛ شما برای دسترسی به بهترین استادها و استفاده از آموزش باکیفیت نیاز ندارید در شهر خاصی زندگی کنید یا مدرسه یا دانشگاه خاصی درس بخوانید؛ به‌این ترتیب، هر کسی در هر جا می‌تواند به‌بهترین استادها و دوره‌ها دسترسی داشته باشد.

نرم افزار کلاس آنلاین رایگان کافه تدریس

راهنمای نرم افزار کافه تدریس

نرم‌افزار برگزاری کلاس آنلاین رایگان کافه تدریس یا همان نرم افزار کافه تدریس یکی از نیازمندی‌های برگزاری کلاس آنلاین در کافه تدریس است. شما با مراجعه به وب‌سایت کافه‌تدریس می‌توانید با تمامی ملزومات برگزاری کلاس آنلاین یا وبینار آشنا شوید. نیازمندی‌های نرم‌افزاری برگزاری کلاس آنلاین هم از طریق همین وب‌سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما به چند کلیک ساده و نصب یکی دو افزونه و نرم‌افزار به‌راحتی می‌توانید کلاس درس یا وبینار خود را تشکیل دهید یا سر کلاس درس یا وبیناری که دوست دارید حاضر شوید. لینک راهنمای نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین رایگان کافه تدریس در این لینک در اختیار شماست و در همین صفحه راهنمایی‌های لازم برای استفاده از آن وجود دارد. برای دانلود و نصب نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین رایگان کافه تدریس روی این لینک کلیک کنید:

راهنمای نصب و استفاده از نرم افزار کافه تدریس

کافه تدریس داشبورد

هر دانش‌پژوه یا استاد پس از عضویت در کافه‌تدریس داشبوردی اختصاصی در اختیار خواهد داشت. در این داشبورد کافه‌تدریسی‌ها می‌توانند حساب‌کاربری خود را مدیریت کنند. آن‌ها می‌توانند اطلاعات لازم درباره‌ی کلاس‌ها و وبینارهایی را که در آن ثبت‌نام کرده‌اند مشاهده کنند، استادها می‌توانند به دانش‌پژوهان دسترسی داشته باشند و هماهنگی‌های لازم را با آن‌ها انجام دهند، دانش‌پژوهان می‌توانند به پروفایل استاد دسترسی داشته باشند و سؤال‌های احتمالی‌شان را با او مطرح کنند، استادان و دانش‌پژوهان می‌توانند به ویدئوی ضبط‌شده‌ی کلاس‌های آنلاین و وبینارهای برگزارشده دسترسی داشته باشند، آن‌ها را آنلاین ببیند و استریم کنند یا با بارگذاری، از آن‌ها به‌صورت دانلودشده و بدون محدودیت استفاده کنند. برای عضویت در کافه‌تدریس و مشاهده‌ی امکانات داشبورد اختصاصی کافه‌تدریس کافی است روی این لینک کلیک کنید:

عضویت در کافه‌تدریس

دوره‌های جامع آکادمی آنلاین کافه‌تدریس را از دست ندهید

کافه‌تدریس در زمینه‌ی تحصیلات تکمیلی و همچنین در زمینه‌ی آموزش مقطع متوسطه فعالیت می‌کند. دوره‌های آموزشی کافه‌تدریس با حضور بهترین استادان آنلاین در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود. استادان کافه‌تدریس، نه‌تنها بهترین استادان در رشته‌های مدنظر هستند، تجربه‌ی فراوانی در تدریس آنلاین دارند. دوره‌های آموزش عالی کافه‌تدریس رشته‌های مدیریت کسب‌وکار (MBA)، مهندسی کامپیوتر و آی‌تی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، معماری، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی، زبان انگلیسی، برنامه‌نویسی و شبکه و امنیت را شامل است؛ همچنین کافه‌تدریس، با برگزاری دوره‌ی جامع المپیاد علمی دانش‌آموزی، در زمینه‌ی آموزش مقطع متوسطه هم فعالیت می‌کند. برای مشاهده‌ی فهرست کلاس‌های آنلاین و دوره‌های کافه‌تدریس روی این لینک کلیک کنید:

لیست کلاس‌ها و دوره‌های کافه‌تدریس