نمونه سوالات کنکور رشته MBA در قالب کوییزهای کنکور رشته مدیریت کسب و کار هفته سي و پنجم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان کنکور ام بی ای کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور رشته MBA هفته سی و پنجم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای کنکور رشته MBA هفته سی و پنجم

کوییز سی و پنجم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته سی و پنجم به صورت جامع برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

کوییز سی و پنجم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز سی و پنجم درس زبان انگلیسی کنکور ارشد MBA

در ادامه روند برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور رشته MBA ، استاد فرید برای هفته‌ی ۳۵ از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کوییز سی و پنجم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز ۳۵ درس جی‌مت کنکور ارشد MBA

کوییز شماره سی و پنجم جیمت از کل مباحث جی مت می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز ۳۵ درس جی‌مت کنکور ارشد MBA

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور ارشد MBA هفته سی و پنجم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای هفتگی کنکورMBA هفته سی و پنجم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.