نمونه سوالات کنکور ام بی ای در قالب کوییزهای هفتگی کنکور ارشد MBA هفته بیست و یکم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان MBA کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور ارشد MBA هفته بیست و یکم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای کنکور کنکور ارشد MBA هفته بیست و یکم

کوییز بیست و یکم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته بیست و یکم از مبحث هندسه تحلیلی برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

کوییز بیست و یکم درس ریاضی عمومی۱و۲
 

کوییز بیست و یکم درس زبان انگلیسی

کوییز بیست و یکم درس ریاضی عمومی۱و۲

در ادامه روند برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای، استاد فرید برای هفته‌ی بیست و یکم از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کوییز بیست و یکم درس زبان انگلیسی

کوییز بیست و یکم درس جی‌مت

کوییز شماره ۲۱ جیمت به صورت جامع از تمام مطالب درس جیمت می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز بیست و یکم درس جی‌مت

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور ارشد MBA هفته بیست و یکم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای هفتگی کنکورMBA هفته بیست و یکم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.