دپارتمان مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس برای آمادگی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد MBA تصمیم به برگزاری کوییزهای هفتگی در سه درس ریاضی عمومی۱و۲،جی مت و زبان انگلیسی گرفته است. هدف اصلی این کوییزها یادگیری مداوم داوطلبان و ارتباط موثر با اساتید برجسته‌ی این دروس می‌باشد.

معرفی کوییزهای هفتگی:

در این کوییز ها که از ابتدای سال کنکور برای داوطلبان به صورت کاملا رایگان قرار داده می‌شود سوالات به صورت کامل توسط اساتید مربوط به همان درس طرح می‌شود و تلاش می‌شود بیشترین شباهت را به سوالات کنکور سال‌های گذشته داشته باشد و یا حتی برای آمادگی بیشتر از سوالات کنکور سال های گذشته استفاده شود.

برای هر درس در کوییزهای هفتگی ۵ سوال در نظر گرفته شده است که بودجه بندی هر درس از پیش برای داوطلبان مشخص شده و داوطلبان می‌دانند این هفته از چه مبحثی کوییز طراحی شده است.
طراح سوالات درس ریاضی عمومی۱و۲ استاد رضا شکرزاد، از اساتید با سابقه و برجسته درس ریاضی‌عمومی کشور می‌باشند. طراح سوالات درس زبان انگلیسی استاد حمید فرید، استاد برجسته درس زبان و به صورت نخصصی مدرس زبان کنکور MBA می‌باشند و طراح سوالات سوالات درس جی‌مت استاد محسن طورانی مدرس شناخته شده و با سابقه درس استعداد تحصیلی دکترا می‌باشند.

بودجه‌بندی کوییزهای هفتگی:

برای درس ریاضی عمومی۱و۲ بودجه بندی ۱۰ هفته اول به صورت زیر می‌باشد:

بودجه بندی۱۰ هفته اول کوییزهای هفتگی ریاضی کنکور مدیریت کسب و کار
بودجه بندی۱۰ هفته اول کوییزهای هفتگی ریاضی

برای درس زبان انگلیسی بودجه بندی ۱۰ هفته اول به صورت زیر می‌باشد:

بودجه بندی۱۰ هفته اول کوییزهای هفتگی زیان کنکور مدیریت کسب و کار
بودجه بندی۱۰ هفته اول کوییزهای هفتگی زبان

برای درس جی‌مت بودجه بندی ۱۰ هفته اول به صورت زیر می‌باشد:

بودجه بندی۱۰ هفته اول کوییزهای هفتگی جی مت کنکور مدیریت کسب و کار
بودجه بندی۱۰ هفته اول کوییزهای هفتگی جی‌مت

 

شیوه برگزاری کوییزهای هفتگی:

در هر هفته روز شنبه کوییز مربوط به درس ریاضی عمومی۱و۲ بر روی گروه تلگرامی و وبلاگ کافه تدریس قرار می‌گیرد و روز بعد از آن پاسخ تشریحی استاد شکرزاد به همراه توضیحات بارگزاری می‌شود. این روند برای درس زبان انگلیسی روز دوشنبه و برای درس جیمت روز چهارشنبه انجام میشود. داوطلبان پاسخ کوییز ها را ارسال میکنند و پاسخ آن ها ثبت می‌شود.

جوایز و رتبه‌بندی:

در پایان هر هفته امتیازات کوییزهای هر داوطلب جمع می‌شود و بر اساس رتبه بندی نفرات برتر هر هفته اعلام می‌شوند و جوایز متنوعی به نفرات برتر هر هفته تا روز کنکور تقدیم می‌شود. همچنین در هر ماه قرعه کشی بین همه‌ی شرکت کنندگان انجام می‌شود و به قید قرعه جوایزی به برندگان اهدا می‌شود.

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

بیشتر بخوانید:

کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته اول

کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته دوم