کوییزهای هفتگی کافه تدریس برای رشته ام بی ای هر هفته در گروه تلگرامی دپارتمان تخصصی این رشته برگزار می شود. نمونه سوالات کنکور ام بی ای در قالب کوییزهای کنکور ام بی ای هفته هجدهم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان MBA کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته شانزدهم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای هفته هجدهم

کوییز هجدهم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته هجدهم از مبحث دنباله و سری برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

 
کوییز هجدهم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز هجدهم درس زبان انگلیسی

در ادامه روند برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای، استاد فرید برای هفته‌ی هجدهم از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کوییز هجدهم درس زبان انگلیسی

کوییز هجدهم درس جی‌مت

کوییز شماره ۱۸ جیمت از مباحث هندسه، استدلال مشابه ، قاعده استدلال می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز هجدهم درس جی‌مت

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته هجدهم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای هفتگی کنکورMBA هفته هجدهم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.