کوییزهای هفتگی کنکور مدیریت کسب وکار هفته سیزدهم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان MBA کافه تدریس برگزار شد . در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته سیزدهم را میتوانید مشاهده فرمایید

سوالات کوییزهای هفتگی کنکور مدیریت کسب و کار هفته ۱۳

کوییز سیزدهم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته سیزدهم از مبحث قضایای انتگرال و انتگرال ناسره برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

کوییز سیزدهم درس ریاضی عمومی۱و۲
کوییز سیزدهم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز سیزدهم درس زبان انگلیسی

در ادامه روند برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور MBA، استاد فرید برای هفته‌ی سیزدهم از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کوییز سیزدهم درس زبان انگلیسی
کوییز سیزدهم درس زبان انگلیسی

کوییز سیزدهم درس جی‌مت

کوییز شماره ۱۳ جیمت از مباحث نسبت و درصد/پیش فرض استدلال می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز سیزدهم درس جی‌مت
کوییز سیزدهم درس جی‌مت

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور مدیریت کسب وکار هفته سیزدهم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای هفته سیزدهم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.

پاسخ کوییز شماره ۱۳ ریاضی عمومی

پاسخ تشریحی کوییز شماره ۱۳ درس ریاضی عمومی میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

پاسخ کوییز شماره ۱۳ ریاضی عمومی

پاسخ کوییز شماره ۱۳ زبان انگلیسی

پاسخ تشریحی کوییز شماره ۱۳درس زبان انگلیسی را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

پاسخ کوییز شماره ۱۳ زبان انگلیسی

پاسخ کوییز شماره ۱۳جیمت

پاسخ تشریحی کوییز شماره ۱۳ جیمت را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

<aclass=”link-center” href=”https://cafetadris.com/blog/wp-content/uploads/2019/11/13-Quiz-Answe-2.pdf”>پاسخ کوییز شماره ۱۳ جیمت

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

 

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.

مطالب مرتبط:

کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته دوازدهم
کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته یازدهم