نمونه سوالات کنکور ام بی ای در قالب کوییزهای کنکور ام بی ای هفته بیستم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان MBA کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته بیستم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای کنکور MBA هفته بیستم

کوییز بیستم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته بیستم از مبحث دنباله و سری برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

 
کوییز بیستم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز بیستم درس زبان انگلیسی

در ادامه روند برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای، استاد فرید برای هفته‌ی بیستم از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کوییز بیستم درس زبان انگلیسی

کوییز بیستم درس جی‌مت

کوییز شماره ۲۰ جیمت از مباحث قجبر،بخش پذیری، نتیجه استدلال، استدلال شرطی می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز بیستم درس جی‌مت

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته بیستم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای هفتگی کنکورMBA هفته بیستم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.


چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.