در راستای برنامه دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس، برای برگزاری منظم کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته سوم سه کوییز برای دروس ریاضی عمومی۱و۲، جی‌مت و زبان انگلیسی برگزار شد. در این پست می‌توانید سوالات این کوییزها را به همراه پاسخ آن‌ها مشاهده نمایید.

طبق بودجه بندی انجام شده برای برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور مدیریت کسب و کار در هفته سوم برای درس ریاضی عمومی  از مباحث مقدماتی سوال طرح شد تا دانشجویان کم کم با روند کوییزها و مطالب مقدماتی آشنا شوند و مطالب گذشته را مرور نمایند.

سوالات کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته سوم

کوییز سوم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز شماره ۳ درس ریاضی همانگونه که در عکس زیر مشاهده می‌نمایید از مبحث بسط نیوتون می‌باشد و دارای ۵ سوال است که در این سوال ها تلاش شده است که مبحث بسط نیوتون برای دانشجویان یادآوری شود.

سوالات کوییز ۳ ریاضی
سوالات کوییز ۳ ریاضی

 

کوییز سوم درس زبان انگلیسی

کوییز شماره ۳ درس زبان از مباحث گرامر و لغت را می‌باشد و همانگونه که مشاهده می‌کنید استاد فرید روش متفاوتی در طرح کردن سوالات دارند و تلاش می‌کنند دانشجویان مهارت‌های خود را  در زمینه گرامر و واژگان تقویت کنند و با مدل‌های مختلف سوال آشنا شوند.

کوییز ۳ زبان کنکور MBA
کوییز ۳ زبان کنکور MBA

 

کوییز سوم درس جی‌مت

کوییز شماره ۳ جیمت از مباحث تشکیل معادله، نسبت و درصد، تضعیف و تقویت استدلال می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که پاسخ‌ها را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز ۳ جی مت کنکور MBA
کوییز ۳ جی مت کنکور MBA

 

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته سوم

در این قسمت به پاسخ کوییزهای هفته سوم که توسط اساتید این دروس آماده شده‌اند میپردازیم.

پاسخ کوییز شماره ۳ ریاضی عمومی

پاسخ تشریحی کوییز شماره ۳ درس ریاضی عمومی میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود پاسخ تشریحی کوییز ۳ ریاضی عمومی

پاسخ کوییز شماره ۳ زبان انگلیسی

پاسخ کلیدی کوییز شماره ۳ درس زبان به صورت زیر می‌باشد.

سوال۱:‌ گزینه ی  ۳
سوال۲: گزینه ی ۲
سوال۳:‌ گزینه ی ۳
سوال۴:‌ گزینه ی ۴
سوال۵:‌ گزینه ی ۱

استاد فرید برای پاسخ کوییز شماره ۳ درس زبان فایل صوتی زیر را آماده کرده اند که در زیر می‌توانید گوش کنید.

پاسخ کوییز شماره ۳ جیمت

پاسخ تشریحی کوییز شماره ۳ درس جیمت را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

پاسخ کوییز ۳ جی مت استاد طورانی

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.