در راستای برنامه دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس، برای برگزاری منظم کوییزهای هفتگی رشته MBA برای دروس ریاضی عمومی۱و۲، جی‌مت و زبان انگلیسی، در هفته‌ی چهارم سه کوییز برگزار شد. در این پست می‌توانید سوالات این کوییزها را به همراه پاسخ آن‌ها مشاهده نمایید.

طبق بودجه بندی انجام شده برای برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور مدیریت کسب و کار در هفته چهارم برای درس ریاضی عمومی  از مباحث مقدماتی سوال طرح شد تا دانشجویان کم کم با روند کوییزها و مطالب مقدماتی آشنا شوند و مطالب گذشته را مرور نمایند.

سوالات کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته ۴

کوییز چهارم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز شماره ۴ درس ریاضی همانگونه که در عکس زیر مشاهده می‌نمایید از مبحث مقاطع مخروطی می‌باشد و دارای ۵ سوال است که در این سوال ها تلاش شده است که مبحث مقاطع مخروطی برای دانشجویان یادآوری شود.

کنکور MBA کوییز ۴ ریاضی
کنکور MBA کوییز ۴ ریاضی

کوییز چهارم درس زبان انگلیسی

کوییز شماره ۴ درس زبان از مباحث گرامر و لغت را می‌باشد و همانگونه که مشاهده می‌کنید استاد فرید روش متفاوتی در طرح کردن سوالات دارند و تلاش می‌کنند دانشجویان مهارت‌های خود را  در زمینه گرامر و واژگان تقویت کنند و با مدل‌های مختلف سوال آشنا شوند.

کوییز ۴ زبان کنکور MBA
کوییز ۴ زبان کنکور MBA

 

کوییز چهارم درس جی‌مت

کوییز شماره ۴ جیمت از مباحث مساله کار/معادله مسافت/ارزیابی استدلال/خطای استدلال می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز ۴ جی مت کنکور MBA
کوییز ۴ جی مت کنکور MBA

 

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته ۴

در این قسمت به پاسخ کوییزهای هفته چهارم که توسط اساتید این دروس آماده شده‌اند میپردازیم.

پاسخ کوییز شماره ۴ ریاضی عمومی

پاسخ تشریحی کوییز شماره ۴ درس ریاضی عمومی میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود پاسخ تشریحی کوییز ۴ ریاضی عمومی

پاسخ کوییز شماره ۴ زبان انگلیسی

پاسخ کلیدی کوییز شماره ۴ درس زبان به صورت زیر می‌باشد.

سوال۱:‌ گزینه ی  ۱
سوال۲: گزینه ی ۳
سوال۳:‌ گزینه ی ۲
سوال۴:‌ گزینه ی ۴
سوال۵:‌ گزینه ی ۳

استاد فرید برای پاسخ کوییز شماره ۴ درس زبان فایل صوتی زیر را آماده کرده اند که در زیر می‌توانید گوش کنید.

 

پاسخ کوییز شماره ۴ جیمت

پاسخ تشریحی کوییز شماره ۴ درس جیمت را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

پاسخ کوییز شماره ۴ درس جیمت

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.