نمونه سوالات کنکور ام بی ای در قالب کوییزهای کنکور ام بی ای هفته شانزدهم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان MBA کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته شانزدهم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای کنکور ام بی ای هفته شانزدهم

کوییز شانزدهم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته شانزدهم از مبحث اعداد مختلط برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

کوییز شماره 16 ریاضی
کوییز شماره 16 ریاضی

کوییز شانزدهم درس زبان انگلیسی

در ادامه روند برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای، استاد فرید برای هفته‌ی شانزدهم از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کوییز شانزدهم درس زبان
کوییز شانزدهم درس زبان

کوییز شانزدهم درس جی‌مت

کوییز شماره ۱۶ جیمت از مباحث قواعد شمارش،احتمال، نکته اصلی متن، منظور نویسنده می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کوییز ۱۶ جی مت کنکور ام بی ای
کوییز ۱۶ جی مت کنکور ام بی ای

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته شانزدهم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای هفتگی کنکورMBA هفته شانزدهم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند.

پاسخ کوییز شماره شانزده ریاضی عمومی

پاسخ کوییز شماره شانزده زبان تخصصی ان بی ای

پاسخ کوییز شماره شانزده جی مت

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.