نمونه سوالات کنکور ام بی ای در قالب کوییزهای کنکورMBA هفته هفدهم برای سه درس ریاضی عمومی، جیمت و زبان تخصصی در گروه تلگرامی دپارتمان MBA کافه تدریس برگزار شد. در ادامه کوییزهای هفتگی کنکور MBA هفته هفدهم را به همراه پاسخ میتوانید مشاهده فرمایید.

سوالات کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای هفته هفدهم

کوییز درس ریاضی عمومی در هفته هفدهم از مبحث اعداد مختلط برگزار شد و سوالات آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

کوییز هفدهم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز هفدهم درس ریاضی عمومی۱و۲

کوییز هفدهم درس زبان انگلیسی

در ادامه روند برگزاری کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای، استاد فرید برای هفته‌ی هفدهم از مباحث گرامر و لغت پنج سوال مطرح نموده اند که در تصویر زیر مشاهده میکنید:

کنکور MBA کوییز شماره ۱۷ زبان

کوییز هفدهم درس جی‌مت

کوییز شماره ۱۷جیمت از مباحث هندسه، عملکرد عبارات، نقش جملات می‌باشد. استاد طورانی در دو بخش حل مساله و استدلال منطقی سوال طرح کرده اند که سوالات را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

کنکور MBA کوییز شماره ۱۷ جیمت

پاسخ کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای هفته هفدهم

اساتید دپارتمان تخصصی کنکور MBA کافه تدریس برای کوییزهای هفتگی کنکور ام بی ای هفته هفدهم پاسخ های تشریحی آماده نموده اند که در زیر قابل دریافت می‌باشند:

پاسخ کوییز شماره ۱۷ ریاضی عمومی۱و۲

پاسخ کوییز شماره ۱۷ زبان انگلیسی

پاسخ کوییز شماره ۱۷ جیمت

چگونه میتوان در کوییزهای هفتگی رشته MBA شرکت کرد؟

برای شرکت در کوییز ها و استفاده از مطالب متنوع در مورد کنکور MBA می‌توانید از طریق لینک زیر در گروه تلگرامی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب کار عوض شوید:

گروه برگزاری کوییزهای هفتگی

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

همچنین اخبار و مقالات مربوط به کنکور MBA را در کانال تلگرامی کنکور ارشد مدیریت کسب و کار از لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

کانال کنکور ارشد مدیریت کسب و کار

دپارتمان کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس

در دپارتمان تخصصی کنکور مدیریت کسب و کار MBA کافه تدریس ما با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آنلاین ریاضی عمومی۱و۲،جی‌مت و زبان انگلیسی بهترین اساتید را در کنار دانشجویان قرار داده ایم تا با کیفیت بالا بتوانیم در ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همه‌ی دانشجویان سهمی داشته باشیم. کافه تدریس با برنامه‌ریزی دقیق تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.