کلاس آنلاین نکته و تست تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات

زمان برگزاری: چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸‌ ساعت ۰۸:۰۰ هزینه کلاس: ۱۰۰ هزار تومان

مدت: ۱۰ ساعت فقط از طریق سیستم عامل ویندوز (روی لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی) می‌توانید در این کلاس شرکت کنید. فیلم این کلاس ضبط می‌شود و به صورت لینک بازپخش (آنلاین) و تحت سیستم عامل ویندوز قابل مشاهده است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

تنظیم شرایط محیطی، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات الکتریکی مجموعه دروسی هستند که در آزمون کارشناسی ارشد معماری در مجموعه‌ی دروس فنی ساختمان مورد پرسش قرار می‌گیرند. اهمیت این دروس به علت ضریب بالای مجموعه دروس فن برای اکثر گرایش‌های کنکور کارشناسی ارشد معماری و حجم بالای مباحث آنهاست. باید توجه داشت که سهمی که این دروس در کنکور معماری دارند قابل پیش‌بینی نیست و در بعضی از سال‌ها تا ۷ سوال را به خود اختصاص داده است. علاوه بر آن درس تنظیم شرایط محیطی به علت سهمی که در پرسش‌های درک عمومی معماری نیز دارد اهمیتی دوچندان می‌یابد.
از سوی دیگر این دروس اصلی‌ترین درس‌هایی هستند که داوطلبان برای ورود به گرایش معماری و انرژی، از مجموعه‌ی هنرهای ساخت، باید بیاموزند. علاوه بر آنکه این دروس نقش اصلی را در این کنکور بازی می‌کنند، اصلی‌ترین بخش دانش دانشجویان این رشته را به خود اختصاص می‌دهند.
در طی فرآیند مفهومی و تحلیلی شدن کنکور ارشد معماری و هنرهای ساخت این درس‌ها مستثنی نبوده‌اند و داشتن بینش و دانشی عمیق در این دروس لازمه‌ی پاسخ دادن به سوال‌های این درس‌هاست.