درباره‌ی استاد

✔مدرس زبان انگلیسی و مترجم
✔دارای مدرک بین المللی تدریس IELTS از استرالیا(IDP)
✔سابقه 15 سال تدریس در موسسات داخلی و بین المللی
✔ بنیانگذار آموزش زبان به روش NLP
✔آموزش تکنیکهای خودآموز مکالمه در 10 جلسه
✔ 10xیادگیری سریعتر و موثرتر
✔مکالمه تجاری برای مدیران شرکتها
✔آموزش تکنیکهای ویژه IELTS

موضوعات تدریس

نظرات

با درود فراوان به همه دوستان و همچنین اساتید و دست اندرکاران زحمتکش کافه تدریس
علی هستم و به همراه همسرم مریم می خواستیم از همه زحماتی که جناب استاد مردوخی توی این چند ماه اخیر واسمون کشیدن قدردانی کنیم.ایشون با عشق تدریس می کنن و با تمام وجود و بدون خستگی تجربیاتشون رو در اختیار ما قرار میدن.باور کنید این یک فرصت طلایی هست که در اختیار ما قرار گرفته که باید ازش بهترین استفاده رو بکنیم .به جرئت و بدون اغراق می تونم بگم که اگر متولیان نظام آموزشی کشور از اساتید برجسته ای همچون آقای مردوخی و روش آموزشی موفق ایشون استفاده کنن، بدون تردید مشکل یادگیری زبان که گریبان گیر اکثر مردم ایران هست به راحتی برطرف میشه.
با سپاس

۲۱ تیر ۱۳۹۶

با درود فراوان
علی هستم و به همراه همسرم مریم میخواستیم از استاد عزیزمان آقای مردوخی بخاطر همه
زحماتشون تشکر و قدردانی کنیم.به جرئت میتونیم بگیم که اگه نظام آموزشی کشور از اساتیدی همچون استاد مردوخی و روش موفق آموزشیشون استفاده کنه،قطعا دیگه هیچکس مشکلی بابت یادگیری زبان نخواهد داشت.استاد با صبوری خاصی که دارن و با عشقی وصف نشدنی به ما آموزش و انگیزه یادگیری میدن و ما امیدواریم روزی بتونیم زحمات ایشون رو جبران کنیم.

۱۷ تیر ۱۳۹۶

با سلام به دوستان کافه تدریسی. بنده سینا هستم و چند وقتی هست که با استاد دانا مردوخی کلاس آیلتس دارم. خواستم بدین طریق از ایشون بخاطر همه زحماتی که میکشند تشکر کنم. انصافا روز اولی که با ایشون کلاس گرفتم، سطح زبانم خیلی خیلی از سطح آیلتس پایین تر بود، اما ایشون با استفاده از روش nlp و روشهای منحصربفرد خودشون، تونستند سطح زبان من رو تا حد زیادی بالا ببرند، علاوه بر سطح بالای علم و دانش انگلیسی و تجربه 15ساله که ایشون دارند، کاملا با صبر و حوصله هستند، و تمام نکات رو ریز به ریز با صبر و حوصله و همچنین با دلسوزی تمام، به بنده اموزش میدهند. امیدوارم که بتونم در امتحان ایلتس تمام نکاتی رو که به بنده اموزش میدهند بکار بگیرم تا زحمات ایشون رو از طریق کسب نمره خوب در آیلتس جبران کنم

۱۴ تیر ۱۳۹۶