مشاوره تخصصی ۳ ماهه

زمان برگزاری: بعد از ثبت نام با شما هماهنگ می‌شود. هزینه کلاس: ۶۰۰ هزار تومان    ۴۵۰ هزار تومان   

مدت: ۴ ساعت

توضیحات

برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دستیابی به اهداف بلند مدت برای آینده ای بهتر نیازمند دانش و دسترسی به مواردی مانند منابع مناسب کنکور ارشد، استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی، آزمون‌های آزمایشی مناسب، مشاوره برنامه‌ریزی درسی و تست زنی، نحوه صحیح مطالعه دروس، جمع‌بندی و در نهایت کنترل و مدیریت زمان در کنکور کارشناسی ارشد هستیم. هیچ‌گاه نمی‌توان برای همه داوطلبان یک نسخه را تجویز کرد و همه ما می‌دانیم که برنامه‌ریزی برای هر شخص به صورت مجزا و با توجه به توانایی‌ها و زمانی که برای مطالعه در طی روز اختصاص می‌دهد متفاوت است اما یک سری نکات در رابطه با برنامه‌ریزی صحیح اصولی وجود دارد که رعایت این اصول باعث دستیابی راحت‌تر به موفقیت خواهد شد.

کافه تدریس با همکاری موسسه نوین نگرش با در اختیار داشتن رتبه‌های برتر کنکور ارشد و دانشجویان ممتاز و با تجربه از برترین دانشگاه‌های ایران در گرایش‌های تحصیلی مختلف رشته مهندسی عمران آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه کنکور ارشد عمران خواهد بود. برنامه‌ریزی کنکور ارشد کاملا به صورت شخصی برای شما انجام می‌شود. مشاورین با شما صحبت می کنند، همه شرایط شما را بررسی می کنند و سپس برنامه دو هفته آینده برای شما را تنظیم می‌کنند. در این برنامه دقیقاً مشخص شده است که شما در طول هر روز چه درس‌هایی را باید بخوانید، چه مدت زمانی باید بخوانید، از چه منابعی باید بخوانید، چه قدر تست باید بزنید و ….

مهمترین ویژگی این برنامه این است که کاملا به صورت اختصاصی برای شما است و منطبق بر ویژگی‌های شخصی شما و با هدف مدیریت برنامه داوطلب برای موفقیت در آزمون‌های آزمایشی و در نهایت کنکور کارشناسی ارشد می‌باشد و به راحتی می‌توانید آن را به اجرا در آورید.

خدمات ارائه شده در این مشاوره به این شرح است:

- برگزاری جلسات مشاوره‌ای هر دو هفته یکبار
- اولویت بندی مطالعه دروس و ارائه مناسب‌ترین استراتژی مطالعاتی با توجه به شرایط هر فرد
- پشتیبانی و نظارت مستمر و به دفعات در طول هفته
- برنامه‌ریزی کاملا منحصربفرد و شخصی (برنامه‌ریزی حجمی و روزانه)
- معرفی بهترین منابع آموزشی تستی و تشریحی
- آموزش نحوه صحیح مطالعه دروس (شیوه صحیح تست‌زنی، نحوه خلاصه نویسی اصولی و اختصاصی، روش مطالعه مفهومی، نحوه مرور اصولی و کاربردی)
- برگزاری آزمون و آزمونک‌های استاندارد منظم دروس مختلف با هدف مرور و تثبیت مطالب درسی در ذهن دانشجو
- آموزش نحوه صحیح آزمون دادن (انتخاب چینش پاسخگویی به سوالات، مدیریت زمان، کنترل شرایط روحی و روانی سر جلسه)
- کنترل شرایط روحی و انگیزشی در طول دوره

مشاوران مجموعه (جهت آشنایی با مشاوران، بر روی نام کلیک کنید):
یاسر رشیدی
محمد تاخیری
ارشیا قاسملو
علی بهداد
مهدی زمانی

* اگر سوالی دارید قبل از تهیه مشاوره می‌توانید با آی دی @ShahinSagharchi در تلگرام در ارتباط باشید.