مشاوره تخصصی تا کنکور ارشد عمران

زمان برگزاری: بعد از ثبت نام با شما هماهنگ می‌شود. هزینه کلاس: ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

مدت: ۱۵ ساعت

توضیحات

برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دستیابی به اهداف بلند مدت، نیازمند دانش و دسترسی به مواردی مانند منابع مناسب کنکور ارشد، آزمون‌های آزمایشی مناسب، مشاوره برنامه‌ریزی درسی و تست‌زنی، نحوه صحیح مطالعه دروس، جمع‌بندی و در نهایت کنترل و مدیریت زمان در کنکور کارشناسی ارشد هستیم. هیچ‌گاه نمی‌توان برای همه داوطلبان یک نسخه را تجویز کرد و همه ما می‌دانیم که برنامه‌ریزی برای هر شخص باید به صورت مجزا و با توجه به توانایی‌ها، پایه درسی، ساعت مطالعه، رتبه مطلوب و ... انجام شود.
کافه تدریس با همکاری موسسه نوین نگرش با در اختیار داشتن رتبه‌های برتر کنکور ارشد و دانشجویان ممتاز و با تجربه از برترین دانشگاه‌های ایران در گرایش‌های تحصیلی مختلف رشته مهندسی عمران آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه کنکور ارشد عمران می‌باشد. برنامه‌ریزی کنکور ارشد کاملا به صورت شخصی برای شما انجام می‌شود. مشاورین با شما صحبت می‌کنند، همه شرایط شما را بررسی می‌کنند و سپس برنامه دو هفته آینده برای شما را تنظیم می‌کنند. در این برنامه دقیقاً مشخص شده است که شما در طول هر روز چه درس‌هایی را باید بخوانید، چه مدت زمانی باید بخوانید، از چه منابعی باید بخوانید، چه قدر تست باید بزنید و ….

مهمترین ویژگی این برنامه این است که کاملا به صورت اختصاصی برای شما است و منطبق بر ویژگی‌های شخصی شما و با هدف مدیریت برنامه داوطلب برای موفقیت در آزمون‌های آزمایشی و در نهایت کنکور کارشناسی ارشد می‌باشد و به راحتی می‌توانید آن را به اجرا در آورید.

خدمات ارائه شده در این مشاوره به این شرح است:

- برگزاری جلسات مشاوره‌ای هر دو هفته یکبار،
- اولویت‌بندی مطالعه دروس و ارائه مناسب‌ترین استراتژی مطالعاتی با توجه به شرایط هر فرد،
- پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات مشاوره‌ای داوطلب در کمترین زمان،
- گزارش‌گیری و پیگیری مطالعه داوطلب به تعداد دو بار در هفته،
- معرفی بهترین منابع آموزشی
- آموزش نحوه صحیح مطالعه دروس (شیوه صحیح تست‌زنی، نحوه خلاصه نویسی اصولی و اختصاصی، روش مطالعه مفهومی، نحوه مرور اصولی و کاربردی)
- برگزاری آزمون و آزمونک‌های استاندارد منظم دروس مختلف با هدف مرور و تثبیت مطالب درسی در ذهن دانشجو
- آموزش نحوه صحیح آزمون دادن (انتخاب چینش پاسخگویی به سوالات، مدیریت زمان، کنترل شرایط روحی و روانی سر جلسه)
- کنترل شرایط روحی و انگیزشی در طول دوره

مشاوران مجموعه (جهت آشنایی با مشاوران، بر روی نام کلیک کنید):
یاسر رشیدی
محمد تاخیری
ارشیا قاسملو
علی بهداد
مهدی زمانی

* در صورت نیاز به ارتباط با مشاوران قبل از ثبت‌نام و یا هر گونه راهنمایی بیشتر، با آی دی @ShahinSagharchi در تلگرام ارتباط بگیرید.
* هزینه این طرح مشاوره با فرض برگزاری کنکور ارشد در اسفندماه ۱۴۰۱ محاسبه شده است.