کمپ محاسبات عددی

زمان برگزاری: بعد از ثبت‌نام، ویدیو را از داشبورد کافه تدریس می‌توانید دانلود کنید هزینه کلاس: ۱۱۰ هزار تومان

مدت: ۲۲ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. فیلم این کلاس صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

درس محاسبات را می‌توان کم‌حجم‌ترین درس کنکور مهندسی کامپیوتر دانست، این درس تنها درسی است که می‌توان آن را به مدت حدود یک هفته خواند و تنها درسی است که می‌توان تمامی تست‌های آن را در نزدیکی کنکور و در دوران جمع‌بندی در یک روز زد.
بعضی از دانشجویان به اشتباه به علت اینکه این درس را در دانشگاه پاس نکرده‌اند کنار می‌گذارند،‌ اما باید بدانید اساتید دانشگاه‌هایی که این درس را ارائه می‌دهند، آن را بصورت اصولی و درست و بر مبنای کنکور درس نمی‌دهند و دانشجویان مجبور به حفظ فرمول‌های ریاضیاتی زیادی در این درس می‌شوند. حال برای آنکه بتوان به تمامی تست‌های این درس پاسخ داد باید فرمول‌های این درس را بصورت الگو وارانه بلد شد.
از چندین سال پیش شروع به ارائه‌ی متفاوتی از این درس کردم، بطوریکه تمامی دانشجویان چه آنهایی که این درس را پاس کرده‌اند و چه آنهایی که این درس را پاس نکرده‌اند، می‌توانند به سوالات این درس پاسخ دهند.
تمام دروس را دقیقا مطابق با سرفصل کلاس‌هایم در موسسه مهستان(پوران پژوهش)، ماهان، پارسه و ... برگزار خواهم کرد و تفاوتی بین این کلاس‌ها با کلاس‌های حضوری‌ ام نخواهد بود.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - خطا‌ها
۲ - حل عددی معادلات
۳ - درون‌یابی
۴ - برازش منحنی
۵ - حل عددی دستگاه معادلات خطی
۶ - انتگرال‌گیری عددی
۷ - حل عددی معادلات دیفرانسیل
۸ - مقدار و بردار ویژه