ویدیو نکته و تست ساختمان گسسته

زمان برگزاری: برگزار شد هزینه کلاس: ۱۲۰ هزار تومان

مدت: ۳۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team  

توضیحات

درس گسسته را می‌توان پایه ریاضیات کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی دانست. از این نظر تسلط بر این درس اهمیت فوق العاده‌ای دارد. کلاس نکته و تست این درس را می‌توان مکملی بر کلاس‌های درسی این درس دانست. برخی از مطالب دشوار که نیاز به تسلط کامل دانشجویان در مطالب درسی دارد در این کلاس گفته خواهد شد. با کمک این کلاس تمامی مطالب درسی مرور و دسته‌بندی می‌شوند. در این کلاس بسیاری از تست‌های مهم سال‌های گذشته و هم چنین سوالات مهم و بکر منابعی چون گریمالدی، رزن و ... حل خواهد شد.
در این کلاس سعی می‌کنیم پس از پایان هر فصل تمامی تست‌های مهم و نکته دار آن فصل را بزنیم و تا تسلط کامل به یک فصل، سراغ فصل بعدی نخواهیم رفت.
قیمت کلاس‌های آنلاین را نیز حدود یک سوم کلاس‌های حضوری قرار داده‌ایم تا دانشجویان عزیز سرتاسر ایران بتوانند از امکانات دانشجویان شهرهای بزرگ ولی با قیمتی بسیار عادلانه‌تر بهره‌ مند شوند.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - مشابه با فصل‌های درس گسسته است