ویدیو نکته و تست معماری کامپیوتر

زمان برگزاری: برگزار شد هزینه کلاس: ۱۲۰ هزار تومان

مدت: ۳۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team  

توضیحات

با شرکت در کلاس حل تست‌ها بصورت فصل به فصل معماری می‌توانید به بالای ۸۰ درصد و حتی اگر کمی وقت بگذارید برای این درس به ۱۰۰ درصد سوالات معماری جواب دهید.
در کلاس حل تست‌های فصل به فصل معماری تست مهم حل نشده‌ای باقی نخواهیم گذاشت. حل تست‌های فصل به فصل این درس را به قدری کامل و جامع و زیبا برگزار خواهیم کرد که باورکردنی نخواهد بود و مطمئنا پس از کلاس‌ها علاقه شما به این درس چند برابر خواهد شد و متوجه می‌شوید که می‌توانید به هر سوال معماری که از شما پرسیده می‌شود پاسخ دهید.
این درس این قابلیت را دارد که به تمامی سوالاتش پاسخ دهید و از این حیث فوق العاده است. برداشتن کلاس درسی این درس به همراه کلاس حل تست‌های آن را به شما توصیه اکید می‌کنم.
قیمت کلاس‌های آنلاین را نیز حدود یک سوم کلاس‌های حضوری قرار داده‌ایم تا دانشجویان عزیز سرتاسر ایران بتوانند از امکانات دانشجویان شهرهای بزرگ ولی با قیمتی بسیار عادلانه‌تر بهره‌ مند شوند.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - حل تست‌های فصل به فصل معماری کامپیوتر