ویدیو نکته و تست ساختمان داده

زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است هزینه کلاس: ۱۳۰ هزار تومان

مدت: ۳۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team  

توضیحات

درس ساختمان داده و الگوریتم با ۱۰ تست در کنکور مهندسی کامپیوتر و ۱۲ تست در کنکور فناوری اطلاعات آن هم در هر دو با ضریب ۴، را می‌توان مهمترین درس در کنکور کامپیوتر و آی تی دانست. کلاس حل تست‌ فصل به فصل این درس به قدری جامع و کامل برگزار می‌شود که می‌توان این کلاس را یک کلاس درس کامل دانست. پس از پایان هر فصل سعی می‌کنیم تمامی تست‌های نکته دار و با اهمیت هر فصل را بزنیم و در هر فصل به جمع بندی برسیم و پرونده هر فصل را بطور کامل ببندیم و بعد سراغ فصل بعدی برویم. در این کلاس علاوه بر حل تست‌های مهم کنکور‌های گذشته، بسیاری از تمرین‌‌ها و سوالات خوب و مهم تست‌های کتاب مرجع کرمن(clrs) و کتاب ۶۰۰ مساله دکتر قدسی و سوالات مهم و معتبر دانشگاه‌های معتبری چون Berkeley و MIT حل خواهد شد.
این امکان که می‌توانید سوالات خودتان را در حین حل تست‌ها از بنده بپرسید، برای این درس می‌تواند فوق العاده برای فهم شما مهم و ضروری باشد. شرکت در این کلاس را اکیدا توصیه می‌کنم.
در درس ساختمان و الگوریتم هر آنچه که می‌آموزیم و توانایی این را پیدا می‌کنیم که تست ها را حل کنیم، با کلاس حل تست هایش است و با خواندن تنهای این درس و بدون زدن تست‌های زیاد و مهم و نکته دار، توانایی حل تست‌های سال‌های اخیر بسیار پایین است.
قیمت کلاس‌های آنلاین را نیز حدود یک سوم کلاس‌های حضوری قرار داده‌ایم تا دانشجویان عزیز سرتاسر ایران عزیز بتوانند از امکانات دانشجویان شهرهای بزرگ ولی با قیمتی بسیار عادلانه‌تر بهره‌ مند شوند.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - حل تست‌های فصل به فصل ساختمان داده