ویدیو درس شبکه‌های کامپیوتری - دوره تابستان ۹۶

زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است هزینه کلاس: ۱۸۰ هزار تومان

مدت: ۶۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team  

توضیحات

درس شبکه از دروس مشترک کنکور مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات است که دارای ضریب ۴ می‌باشد و حدود ۴ تست اگر بصورت سال گذشته باشد در مهندسی کامپیوتر و ۶ سوال در فناوری اطلاعات از آن مطرح می‌شود.‌ بنابراین با توجه به تعداد سوالات و ضریب این درس می‌توان گفت این درس یکی از دروس مهم برای دانشجویانی آی تی است. برای دانشجویان مهندسی کامپیوتر نیز پس از دروس ساختمان داده، الگوریتم، معماری و منطقی، این درس دارای اهمیت است.
این درس، درس دشواری نیست ولی درسی است با حجم بسیار بالا که خواندن آن مستلزم این است که وقت کافی برای این درس گذاشته شود. تست‌های این درس قابل زدن هستند و با کمی تلاش صحیح می‌توانید به درصد بالایی در این درس برسید.
مسلما تعداد ساعت این کلاس به معنای جامعیت و بیان کامل و عمقی مطالب است. قسمتی از این فیلم‌ها در آپارات گذاشته شده است که می‌توانید کیفیت فوق العاده و خارج از تصور کیفیت تدریس را در این فیلم‌ها ببینید، کیفیت درس‌ها چنان است که دیگر کیفیت بالاتر از این امکان پذیر نیست.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - مقدمات شبکه‌های کامپیوتری
۲ - لایه کاربرد
۳ - لایه انتقال
۴ - لایه شبکه
۵ - لایه پیوند داده
۶ - لایه فیزیکی