دسترسی آسان به چت، ویدیو، تخته مجازی و اسلاید در کلاس مجازی و به صورت آنلاین برای تدریس خصوصی

ضبط ویدیو کلاس

ویدیو کلاس ها ضبط میشه و میتونید بعد کلاس دانلود کنید و بارها تمرین کنید. همچنین میتونید هر سوالی که براتون پیش اومد در قسمت پرسش و پاسخ بپرسید تا اساتید کافه تدریس بهتون پاسخ بدند
دسترسی آسان به چت، ویدیو، تخته مجازی و اسلاید در کلاس مجازی و به صورت آنلاین برای تدریس خصوصی

پرسش و پاسخ

برای بالاتر رفتن کیفیت کلاس ها و تعامل بیشتر دانش پژوهان با استاد، ظرفیت تمامی کلاس ها محدود است و دانش پژوهان میتونن سوالات خودشون رو در کلاس از استاد بپرسن
حسین سالاریان دکتری زبان انگلیسی از دانشگاه تهران، مولف کتب آمادگی کنکور دکتری موسسات بنام، طراح سوالات آزمون دکتری و ارزیاب کارشناسی ارشد

جمع‌بندی زبان عمومی کنکور ارشد

مدت کارگاه :‌ ۶ ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: ۴۵ هزار تومان توضیح استاد: آیا می‌دانید... عمده داوطلبان دارای رتبه پایین و قبول شدگان دانشگاه‌های بنام در کنکور ارشد و دکتری، تمایزشان با دیگر رقبا عمدتا درس زبان عمومی بوده است! در این دوره بر بخش رقابت ساز و تعیین کننده تراز شما تمرکز خواهیم کرد:
۱. درک مطلب؛ پاسخگویی بدون خواندن متن و با استفاده از تکنیک و مهارت‌های آن
۲. گرامر؛ با ارایه نکات طلایی و پاسخگویی با استفاده از گزینه‌ها
۳. ارائه واژگان پرتکرار کنکور
۴. بررسی سوالات پرتکرار کنکور
زمان برگزاری: پنجشنبه و جمعه ۳۱ فروردین و ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰
امیر عرفانیان مشاور و مدرس برتر کنکور ارشد MBA

دوره آنلاین نکته و تست درس GMAT (کنکور ارشد MBA)

مدت کارگاه :‌ ۲۰ ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: ۱۸۵ هزار تومان توضیح استاد: در این دوره‌ی ۲۰ ساعته، مهم‌ترین نکات درس GMAT مرور و یادآوری می‌شود. درس GMAT از دروس مهم رشته MBA می‌باشد. داشتن درصد خوب در این درس، به دلیل پایین بودن میانگین درصد این درس در بین داوطلبان و هم ضریبی با درس ریاضی، باعث جهشی بزرگ در رتبه دانشجو خواهد شد. هدف از درس هوش و استعداد تحصیلی در کنکور MBA، سنجش قدرت تحلیل و مهارت‌های هوشی دانشجویان است که این قضیه باعث می‌شود هر سال سوال‌های جدیدی طرح شوند. درنتیجه در این دوره به بررسی الگوهای حل مسئله و حل و تحلیل سوالات مهم و پرتکرار کنکور ارشد و سوالات تالیفی خواهم پرداخت.
زمان برگزاری: ۲۴ و ۲۵ فروردین ۱۳۹۶، ۹ صبح تا ۵ عصر
رضا شکرزاد مولف ۴ جلد کتاب ریاضی عمومی ۱و۲ - مولف کتاب‌های ۳۰۰ تست

همایش آنلاین جمع‌بندی و شیوه مطالعه روزهای پایانی ریاضی ۱ و ۲

مدت کارگاه :‌ ۱ ساعت ۳۰ دقیقه . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: رایگان توضیح استاد: گاهی اوقات در روزهای پایانی، رتبه داوطلبان به طرز عجیبی با یکدیگر عوض می‌شود. برخی با رعایت اصولی خاص از سایرین پیشی می‌گیرند و برخی به دلیل اشتباهات کوچک و بزرگ از شرایط ایده‌آل خودشان فاصله می‌گیرند. آمادگی آزمون درس ریاضی نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. به همین منظور برای یکپارچه‌سازی شیوه‌های مطالعه بهینه و هوشمندانه، اقدام به برگزاری وبیناری رایگان با همکاری کافه تدریس برای این درس نموده‌ام تا همه دانشجویان از فضای عادلانه آموزشی در سراسر کشور بهره‌مند باشند.
زمان برگزاری: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶‌ ساعت ۲۱:۰۰
امیر عرفانیان مشاور و مدرس برتر کنکور ارشد MBA

همایش آنلاین مشاوره کنکور ارشد MBA و پرسش و پاسخ با استاد عرفانیان

مدت کارگاه :‌ ۱ ساعت ۳۰ دقیقه . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: رایگان توضیح استاد: در این همایش آنلاین، در مورد سه هفته‌ی حیاتی باقیمانده تا کنکور صحبت خواهیم کرد. در مورد نحوه مطالعه و جمع بندی در این سه هفته با ارزش صحبت می‌کنم و سپس به سوالات شما در مورد کنکور ارشد MBA پاسخ خواهم داد.
زمان برگزاری: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶‌ ساعت ۲۱:۰۰
عدنان آزاد مدرس حرفه‌اي آيلتس با سال‌ها سابقه تدريس انگليسی

١٢ گام اساسي براي خلاصي از شر زمان افعال در انگليسي

مدت کارگاه :‌ ۴ ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: ۱۲ هزار تومان توضیح استاد: روزانه با تبلیغات بی شماری مواجه هستیم که مدعی هستند در عرض چند روز دنیای شما را در یادگیری زبان‌های خارجه عوض می‌کنند. خیلی بیراه نیست اگر بگویم حداقل 98 درصد این ادعاها صرفا تبلیغات برای جذب میزان زیادی از پول برای یکبار (چون مشتری به یادگیری ادامه نمی‌دهد) است! چند سالی میشه که با ترکیبی از روش‌های کلاسیک و مدرن یادگیری با تکیه بر استفاده از ترکیب زبان مادری و زبان انگلیسی ، 12 زمان اصلی فعل در زبان انگلیسی را درس می‌دهم و یکی از نگرانی‌های اصلی شاگردان را کم می‌کنم، ولی این ضامن این نیست که شما همه چیز را می آموزید، دنیای دستور زبان انگلیسی دنیایی بی انتهاست که به عنوان یک مدرس هر روز حتی در سطح اولیه هم نکاتی برای یادگیری پیدا می‌کنم و شخصا یاد می‌گیرم!
اگر مایل هستید که در یک جلسه چهار ساعته، قسمت بزرگی از نگرانی‌های شما برای زمان افعال در زبان انگلیسی کم بشه، این دوره را برای شما قویا پیشنهاد می‌کنم. برای ورود به این دوره سطح شما اهمیت چندانی نداره و هر کسی با هر سطحی قسمتی برای یادگیری خواهد یافت! ضمنا مشق هم خواهیم داشت!
زمان برگزاری: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵‌ ساعت ۱۵:۰۰
حسین سالاریان دکتری زبان انگلیسی از دانشگاه تهران، مولف کتب آمادگی کنکور دکتری موسسات بنام، طراح سوالات آزمون دکتری و ارزیاب کارشناسی ارشد

زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری

مدت کارگاه :‌ ۲۰ ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: ۱۵۰ هزار تومان توضیح استاد: آیا می‌دانید... عمده داوطلبان دارای رتبه پایین و قبول شدگان دانشگاه‌های بنام در کنکور ارشد و دکتری، تمایزشان با دیگر رقبا عمدتا درس زبان عمومی بوده است! در این دوره بر بخش رقابت ساز و تعیین کننده تراز شما تمرکز خواهیم کرد:
۱. درک مطلب؛ پاسخگویی بدون خواندن متن و با استفاده از تکنیک و مهارت‌های آن
۲. گرامر؛ با ارایه نکات طلایی و پاسخگویی با استفاده از گزینه‌ها
۳. ارائه واژگان پرتکرار کنکور
۴. بررسی سوالات پرتکرار کنکور
زمان برگزاری: شروع دوره سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵‌ ساعت ۲۰:۰۰
مصطفی ظریف ده سال تجربه تدریس در موسسات مختلف

جلسات مستمر بحث آزاد انگلیسی با هدف ارتقا speaking و listening

مدت کارگاه :‌ ۱ ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: رایگان توضیح استاد: تجربه بیش از ده ساله من در آموزش زبان انگلیسی نشون میده عمده فراگیران در صحبت کردن و برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارند. چیزی که معمولا با رفتن به آموزشگاه‌ها و گذراندن دوره‌های ترمیک و برخلاف تصور عمومی تقویت نمیشه. برای یادگیری این فن نیاز هست در جامعه انگلیسی زبان حضور داشته باشیم. اما آیا این امکان برای همه فراهمه؟؟؟ تصمیم داریم این جامعه رو در منزل شما شبیه سازی کنیم. دوره های بحث آزاد و شرکت مستمر و فعال (تاکید میکنم مستمر و فعال) تنها راه افزایش توانایی شما برای صحبت کردن و برقراری ارتباط هست. ایجاد محیط دوستانه انگلیسی زبان و در عین حال هدفمند جهت به چالش کشیدن موضوعات مختلف به زبان انگلیسی هدف اصلی این جلسات هست. با ما باشید هر هفته با موضوعات مختلف
زمان برگزاری: بزودی اعلام می‌شود
عدنان آزاد مدرس حرفه‌اي آيلتس با سال‌ها سابقه تدريس انگليسی

دوره IELTS Reading

مدت کارگاه :‌ ۱۵ ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: ۹۰ هزار تومان توضیح استاد: در این دوره نه تنها معرفی بلکه آموزش تکنیک‌ها برای ریدینگ مورد بازبینی قرارخواهد گرفت. اینکه چند نوع سوال وجود داره، سوال‌ها از لحاظ معنایی و ساختاری چه تفاوت‌هایی با هم دارند، تکنیک SKIM و SCAN برای آیلتس و ریدینگ چیست، تفاوت‌های ظاهری دو ماجول آکادمیک و جنرال چیست، نوع زمان‌بندی مناسب برای هر کدوم از این ماجول‌ها چیست! بر اساس هر تکنیک یک سمپل با دانشجویان کار خواهد شد و منابع مطالعاتی و منابعی که در حین کلاس نیاز دارند معرفی خواهد شد.
در این جلسات 11 مدل از سوال‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تکنیک‌های مربوطه را بررسی میکنیم! ضمنا متقاضیان دوره جنرال میبایست 2 جلسه جداگانه برای تکمیل بردارند، این دوره با تمرکز بیشتر بر ماجول آکادمیک خواهد بود.
زمان برگزاری: با به حد نصاب رسیدن دوره، کلاس‌ها شروع می‌شوند
دانا مردوخی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و بنیانگذار آموزش زبان به روش NLP

دوره آموزش مکالمه فوری بدون گرامر با روش NLP

مدت کارگاه :‌ ۲۰ ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: ۱۹۰ هزار تومان توضیح استاد: در این دوره شما تکنیک‌های خودآموز مکالمه و ساختارها و لغات کاربردی و اساسی برای یک مکالمه خوب را بدون تدریس مستقیم گرامر یاد خواهید گرفت و پس از این دوره نیازی به کلاس و یا مدرس نخواهید داشت و با انجام این تکنیک‌ها و تمرین‌ها می‌توانید به سطح پیشرفته مکالمه زبان برسید.
زمان برگزاری: با به حد نصاب رسیدن این دوره، کلاس شروع می‌شود
حسین سالاریان دکتری زبان انگلیسی از دانشگاه تهران، مولف کتب آمادگی کنکور دکتری موسسات بنام، طراح سوالات آزمون دکتری و ارزیاب کارشناسی ارشد

همایش آنلاین مشاوره‌ی درس زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری

مدت کارگاه :‌ ۴۵ دقیقه . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: رایگان توضیح استاد: در این وبینار به اهمیت درس زبان عمومی در کنکور ارشد و دکتری پرداخته می‌شود. توضیح کوتاهی در مورد نحوه‌ی پاسخگویی به سوالات درک مطلب، گرامر و واژگان خواهم داد و سپس به پرسش‌های شما عزیزان پاسخ داده می‌شود.
زمان برگزاری: سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵‌ ساعت ۲۱:۰۰
دانا مردوخی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و بنیانگذار آموزش زبان به روش NLP

زبان را یکبار برای همیشه، خودتان و متفاوت بیاموزید

مدت کارگاه :‌ ۱ ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: رایگان توضیح استاد: در این ورکشاپ رایگان، به این مباحث پرداخته می‌شود: * آشنایی با روش‌های یادگیری زبان بر اساس علم عصب شناسی * مزایای برگزاری کلاس‌های آموزش زبان به صورت آنلاین * تحول یادگیری زبان با استفاده از فناوری‌های پیشرفته
زمان برگزاری: نامشخص
رامین رضوی مشاور و مدرس کنکور در موسسات پوران پژوهش، پارسه و ماهان

کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و IT

می توانید با کلیک بر دکمه‌ی زیر، لیست کلاس‌های مربوط به کنکور ارشد و دکترا رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات را به طور کامل مشاهده کنید. این کلاس‌ها شامل دروس ساختمان داده، طراحی الگوریتم، مدار منطقی، شبکه های کامپیوتری، معماری کامپیوتر محاسبات عددی و کلاس‌های نکته و تست این دروس می‌باشد.
سوالات خود را از کافه تدریس بپرسید
بالای صفحه کافه تدریس