درباره‌ی من

همانطور که از اطلاعات پروفایل من مشخصه، من کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی نرم‌افزار (کامپیوتر) از دانشگاه تهران گرفته‌ام. علاوه بر فعالیت دانشگاهی، به صورت حرفه‌ای در زمینه برنامه‌نویسی وب و شبکه به صورت پروژه‌ای و تمام وقت کار کرده‌ام. همچنین سابقه فعالیت به عنوان دستیار پژوهشی در آزمایشگاه روتر دانشگاه تهران برای تحقیقات و پیاده‌سازی روتر و سوئیچ‌های شبکه کامپیوتری را دارم. در کنار فعالیت‌ها، با توجه به نیاز به تجهیزات سخت‌افزاری در ارتباط بودم و آشنایی با آن‌ها دارم.

پروژه پایانی کارشناسی من در زمینه پیاده‌سازی IaaS و PaaS رایانش ابری (Cloud Computing) هست که بعد از دانشگاه، از دانش اون در پیاده‌سازی IaaS در محیط واقعی استفاده کرده‌ام. پایان‌نامه کارشناسی ارشد هم در مورد ارزیابی و بهبود کیفیت سرویس در رایانش ابری سیار (Mobile Cloud Computing) هست که به نظر میاد در نسل بعدی سیستم‌های زیاد استفاده می‌شود.

در این زمینه‌های خوشحال می‌شوم که به شما کمک کنم.

موضوعات تدریس

آموزش عملی ساخت یک وبسایت با وردپرس

مدت کارگاه :‌ 2 ساعت . ظرفیت محدود . هزینه کارگاه: 20 هزار تومان توضیح استاد: در این دوره یاد خواهیم گرفت که چگونه می توان یک وب سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی با وردپرس ساخت. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) بر پایه PHP و بانک اطلاعاتی MySQL است. وردپرس به دلیل راحت بودن در یادگیری و کاربرپسند بودن، محبوب ترین سایت ساز در دنیا می‌باشد.
زمان برگزاری: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵‌ ساعت ۲۰:۰۰