آخرین مطالب

در مسیر موفقیت, مدیریت کسب و کار (MBA), مهندسی کامپیوتر و IT

خلاصه نویسی حرفه ای چه شرایطی دارد؟

خلاصه نویسی یکی از ضروریات مهم برای به‌دست‌آوردن رتبه‌ی خوب در هر کنکور است. خلاصه نویسی کنکور کارشناسی ارشد هم از این امر جدا نیست. برای خلاصه نویسی کنکور کارشناسی ارشد به‌صورت حرفه‌ای باید بدانید چه شرایطی را باید رعایت کنید.

اخبار کافه‌تدریس

جشنواره‌ی سه ماه طلایی تا کنکور کافه‌تدریس را از دست ندهید

جشنواره‌ی سه ماه طلایی تا کنکور کافه‌تدریس بهترین فرصت برای ثبت‌نام ویدئوهای آموزشی مختلف کافه‌تدریس است. شما می‌توانید با استفاده از ویدئوهای آموزشی کافه‌تدریس تمامی درس‌های کنکور در رشته‌های مهندسی و علوم‌پایه و MBA را مطالعه و مرور کنید. علاوه‌براین می‌توانید در سه ماه مانده به کنکور در آزمون‌های آزمایشی مختلف شرکت کنید. وبینارهای جمع‌بندی و برنامه‌ریزی این جشنواره را هم از دست ندهید.

اخبار کافه‌تدریس, مدیریت کسب و کار (MBA), مهندسی کامپیوتر و IT

پرمخاطب‌ترین کلاس‌های کنکور

پرمخاطب‌ترین کلاس‌های کنکور کافه‌تدریس در رشته‌های MBA، مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (IT )، مهندسی برق، مهندسی عمران، معماری و مهندسی شیمی در این مطلب توضیح داده شده است.

وبینار

با کاربردهای وبینار آشنا شوید

کاربردهای وبینار این روزها بسیار فراگیر شده است. احتمالاً شما هم جزو آن افرادی هستید که هر هفته به‌شیوه‌های مختلف به یکی از کاربردهای وبینار مواجه می‌شوید. کمترین مواجهه‌ی احتمالی‌تان با وبینار هم ایمیل‌ها یا پیامک‌های دعوت به شرکت در آن است. این فراگیرشدن استفاده…

اخبار کافه‌تدریس, مدیریت کسب و کار (MBA), مهندسی کامپیوتر و IT

کلاس آنلاین ریاضی عمومی

کلاس آنلاین ریاضی عمومی ۱ و ۲ یکی از منابع مهم برای آموزش دروس پایه‌ای بسیاری از رشته‌هاست. شرکت در این کلاس آنلاین برای داوطبان کنکور ارشد رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه و MBA توصیه می‌شود. در این مطلب نحوه‌ی برگزاری کلاس آنلاین ریاضی…

اخبار کافه‌تدریس, وبینار

کلاس آنلاین در مدارس ـ مانع ضرر ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰تومانی

کلاس آنلاین در مدارس روزبه‌روز از شکل غیرضروری درمی‌آید و به امری ناگزیر تبدیل می‌شود. مشکلات آموزش حضوری ازطرفی و امکاناتی که کلاس آنلاین در مدارس ایجاد می‌کند از طرف دیگر، بیش‌ازپیش تصمیم‌گیران و مدیران مدارس و غیره را به حرکت به‌سمت برگزاری آنلاین کلاس‌ها ترغیب می‌کند.

بارگذاری بیشتر