آخرین مطالب

تکنیک‌های مطالعه و آزمون, مشاوره و برنامه‌ریزی

نقشه ذهنی یا Mind Map چیست و چه کاربردی در مطالعه برای کنکور دارد؟

نقشه ذهنی یا Mind Map ابزاری بسیار کارآمد برای یادگیری عمیق است. در این مطلب نقشه‌ی ذهنی را توضیح داده‌ایم، درباره‌ی تاریخچه‌ی آن صحبت کرده‌ایم، کاربردها و مزایای آن را آورده‌ایم، توضیح داده‌ایم چطور باید آن را به کار گرفت و چه استفاده‌ای در کنکور دارد. در پایان هم نرم‌افزارهای کاربردی برای ترسیم نقشه ذهنی را معرفی کرده‌ایم.

مشاوره و برنامه‌ریزی

برنامه عیدانه کنکور رتبه‌های برتر چگونه است؟

برنامه عیدانه کنکور یکی از بخش‌های آمادگی برای کنکور است. رتبه‌های برتر کنکور برنامه‌ی ویژه‌ای برای کنکور تدارک می‌بینند. این فرصت طلایی می‌تواند تعیین‌کننده‌ی رتبه‌ی کنکور شما باشد.

در مسیر موفقیت, مشاوره و برنامه‌ریزی

اشتباهات کنکوری را بشناسید و از آن‌ها دوری کنید

اشتباهات کنکوری کارهای ساده‌ای است که بسیاری از داوطلبان به‌صورت معمول انجام می‌دهند. نکته‌ی مهم این است که این اشتباه‌ها در بازه‌ای طولانی‌مدت انجام می‌شوند. مرتکب‌شدن هر یک از این ۷ اشتباهی که در ادامه می‌آوریم به‌تنهایی می‌تواند رتبه‌ی کنکور شما را بالا ببرد. در…

اخبار کافه‌تدریس

تخفیف روی تخفیف در جشنواره «نوروز در خانه» کافه‌تدریس

در جشنواره‌ی «نوروز در خانه» کافه‌تدریس برای همه درس‌ها تا ۵۰ درصد تخفیف بگیرید و پس از ثبت‌نام در هر درس تخفیف بیشتر دریافت کنید. در این مطلب توضیح داده‌ایم برای گرفتن تخفیف‌ها باید از کجا شروع کنید…

در مسیر موفقیت, مشاوره و برنامه‌ریزی

ساعت زیستی بدن خود را تا دیر نشده کوک کنید!

شما می‌توانید برای رسیدن به موفقیت ساعت زیستی بدن‌تان را تنظیم کنید. این یکی از تفاوت‌های اساسی انسان با باقی موجودات است. برای این کار ابتدا باید ساعت زیستی بدن را بشناسید. در این مطلب ما چگونگی تنظیم ساعت زیستی بدن را توضیح داده و گفته‌ایم چگونه می‌توانید با تنظیم آن در کنکور نتیجه‌ی بهتری به دست آورید.

بارگذاری بیشتر