راهنمای ویدیو کلاس

* نکته
۱- رمز پخش ویدیوها فقط روی یک سیستم ویندوز قابل استفاده است. بنابراین فقط برای سیستمی که می‌خواهید ویدیو را از طریق آن مشاهده کنید، رمز پخش دریافت کنید.
۲- همچنین ممکن است با عوض شدن ویندوز رمز پخش قبلی برای شما کار نکند. بنابراین قبل از عوض کردن ویندوز، به تیم پشتیبانی کافه تدریس اطلاع دهید تا تنظیمات مورد نیاز برای فعال شدن در ویندوز جدید انجام شود.

لطفا برای ورود به داشبورد روی نام کاربریتون در سایت کافه تدریس کلیک کنید و گزینه داشبورد را انتخاب کنید (در صورتی که نام خود را مشاهده نمی‌کنید، روی دکمه ورود کلیک کنید و وارد حساب کاربری خود شوید).


در سمت راست صفحه با شده روی کلاس‌های آنلاین کلیک کنید و در تب دوره های آنلاین(گروهی) دکمه مشاهده ویدیو را بزنید.


فایل مورد نظر را با کلیک بر روی دکمه ویدیو دانلود کنید.


فایل دانلود شده را اجرا کنید و کلید ویدیو را کپی کنید.بر روی دکمه رمز پخش در صفحه درس کلیک کنید


کلید ویدیو را در این قسمت جای گذاری کنید و دکمه ثبت را بزنید. رمز پخش از طریق ایمیل و یا بات تلگرام براتون ارسال می شود.رمز پخش را کپی کنید در قسمت رمز پخش ، رمز کپی شده را وارد کنید و تایید رو بزنید. برای جلوگیری از درخواست رمز با هر بار پخش فایل، تیک ذخیره رمز پخش رو بزنید.
در صورتی که بعد از وارد کردن رمز پخش و کلیک روی دکمه تایید،‌ صفحه زیر را مشاهده می‌کنید و ویدیو پخش نمی‌شود؛ ممکن است فایل شما ناقص دانلود شده باشد. بنابراین ابتدا حجم فایل دانلود شده را باز حجمی که در داشبورد نشان می‌دهد،‌ بررسی کنید تا یکسان باشد.
در صورتی که حجم فایل یکسان بود، ممکن است به دلیل نصب نبودن کدک روی ویندوز این خطا پیش بیاید. بنابراین برنامه کدک را دانلود و نصب کنید و بعد ویدیو را دوباره باز کنید.


در صورتی که با نصب کدک ویدیو پخش نشد، مشکل خود را با تیم پشتیبانی کافه تدریس در میان بگذارید.