کلاس آنلاین آمادگی آزمون تیزهوشان

کلاس آنلاین آمادگی آزمون تیزهوشان کافه‌تدریس هر جا هستید
شما را برای ورود به بهترین مدرسه‌ها آماده می‌کند.
برای تیزهوشانی‌شدن به‌صورت رایگان با ما مشورت کنید.
ثبت درخواست مشاوره
این اطلاعات فقط برای مشاوره و آموزش تحصیلی به شما استفاده می‌شود.
وبینارهای رایگان تیزهوشان

فهرست کلاس‌های آنلاین تیزهوشان

 دوره جامع ریاضی تیزهوشان نهم
دوره جامع ریاضی تیزهوشان نهم آرین کرمی آرین کرمی محمد پیام تائبی محمد پیام تائبی
یکشنبه‌ها ۱۶:۰۰ الی ۱۷:۳۰ (شروع از ۱۶ مهر ۱۴۰۲)
۴,۱۵۰,۰۰۰ ۳,۳۲۰,۰۰۰ تومان
۶۰ ساعت
 دوره خلاقیت و ریاضی پنجم وششم (آفلاین)
دوره خلاقیت و ریاضی پنجم وششم (آفلاین) آرین کرمی آرین کرمی علی نوروزی زیوه علی نوروزی زیوه
دوشنبه‌ها ۱۷:۰۰ الی ۱۸:۰۰ (شروع از ۱۷ مهر ۱۴۰۲)
۲,۸۹۰,۰۰۰ ۲,۲۸۰,۰۰۰ تومان
۲۰ ساعت

ویدئوهای آموزش رایگان تیزهوشان

چرا کلاس آنلاین کافه‌تدریس؟

درباره‌ی کلاس‌های آنلاین آمادگی آزمون تیزهوشان بیشتر بدانید!

 • آزمون تیزهوشان چیست؟

  مدرسه‌های ممتاز و برتر هر سال دانش‌آموزان خود را ازطریق برگزاری آزمون مشخص می‌کنند. فقط کسانی می‌توانند در مدرسه‌های ممتاز تحصیل کنند که این آزمون را با موفقیت پشت‌سر بگذارند.

 • آزمون تیزهوشان برای چه پایه‌هایی برگزار می‌شود؟

  به‌صورت کلی، آزمون تیزهوشان در میان دانش‌آموزان دو مقطع ششم و نهم برگزار می‌شود؛ به‌این ترتیب که دانش‌آموزان پایه‌ششمی با قبولی در آزمون از مقطع هفتم به‌بعد و دانش‌آموزان پایه‌نهمی از مقطع دهم به‌بعد را در مدرسه‌های تیزهوشان می‌گذرانند.

 • شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان چیست؟

  داشتن تابعیت ایرانی برای (دانش آموزان متقاضی نهم وششم). بدست آوردن مقیاس خیلی خوب در پایه های پنجم و نوبت اول پایه ششم در تمامی دروس (اگر داوطلب تا حداکثر در یک درس در مجموع دو سال پنجم وششم مقیاس خوب را کسب کرده باشد شرکت در آزمون برایش بلامانع است). برای داوطلبین پایه نهم به دهم باید در پایه هشتم حداقل معدل کل سالانه ۱۹ را کسب کرده باشد در آزمون ورودی سمپاد طور معمول استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی دانش آموز مورد سنجش قرار می‌گیرد.

 • برای قبولی در آزمون تیزهوشان باید هوش خارق‌العاده داشت؟

  بسیاری از کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول می‌شوند هوش بالایی دارند، اما قبولی در این آزمون و تحصیل در مدارس ممتاز نیاز به هوش خارق‌العاده ندارد؛ آزمون تیزهوشان دانسته‌ها و مهارت‌های شما را می‌سنجد که هر دو اکتسابی است، نه ذاتی.

 • تحصیل در مدرسه‌های تیزهوشان چه مزیت‌هایی دارد؟

  مدرسه‌های تیزهوشان سعی می‌کنند با بهره‌گرفتن از بهترین منابع، کنار هم قراردادن بهترین دانش‌آموزان، استفاده از بهترین استادان و برنامه‌ریزی کامل و جامع تحصیلی بهترین فضا را برای موفقیت دانش‌آموزان فراهم کنند. به‌صورت کلی،‌ هر سال ۹۰ درصد از رتبه‌های برتر کنکور سراسری شاگرد مدرسه‌های تیزهوشان بوده‌اند.

 • برای موفقیت تحصیلی فقط باید در مدرسه‌های تیزهوشان درس خواند؟

  قطعاً جواب منفی است. شما می‌توانید با اراده و انگیزه و پشتکار و بهره‌بردن از منابع مختلف موفق شوید. مدرسه‌های تیزهوشان بستری را فراهم می‌کنند که بدون دغدغه مسیر هموارتری را برای موفقیت تحصیلی طی کنید.

 • آیا مدرسه‌های تیزهوشان برای شما مناسب است؟

  مدرسه‌های تیزهوشان برنامه‌ریزی تحصیلی دقیقی را با کمک استادان و منابع عالی در اختیار شما قرار می‌دهند، اما تحصیل در این مدرسه‌ها کاملاً به خود شما بستگی دارد. از خودتان بپرسید آیا با تحصیل در چنین فضایی بیشتر موفق می‌شوید یا در فضاهای دیگر.

 • آزمون تیزهوشان با دیگر آزمون‌ها و امتحان‌ها چه تفاوت‌هایی دارد؟

  آزمون تیزهوشان، برخلاف امتحان‌های معمولی، چهارگزینه‌ای و تستی است، اما به‌هیچ وجه هم به کنکور شبیه نیست؛ در این آزمون فقط از چیزهایی امتحان گرفته می‌شود که تا مقطع ششم یا مقطع نهم آموخته‌اید. طبعاً مهارت شما در تست‌زنی به موفقیت در این آزمون کمک می‌کند. علاوه بر این موارد، مهارت‌های حل مسئله و استعداد تحصیلی شما جزو معیارهای لازم برای قبولی در این آزمون است.

 • در صورت تعویق یا لغو کلاس آنلاین چه باید کرد؟

  در صورت تعویق کلاس آنلاین، برای برگزاری آن در زمان مناسب با شما هماهنگی انجام می‌شود؛ درصورتی‌که به‌هر دلیل کلاس آنلاینی لغو شود و امکان برگزاری مجدد آن در زمان مناسب وجود نداشته باشد، هزینه‌ی آن به حساب شما باز خواهد گشت.

 • برای آمادگی آزمون تیزهوشان چقدر زمان لازم است؟

  شما در کمترین زمان می‌توانید آمادگی آزمون تیزهوشان را به دست آورید؛ لازمه‌ی موفقیت در این آزمون دسترسی به بهترین استادان و منابع، برنامه‌ریزی صحیح و البته انگیزه و پشتکار است.

 • کلاس آنلاین آمادگی آزمون تیزهوشان کافه‌تدریس به شما چه کمکی می‌کند؟

  کلاس آنلاین آمادگی آزمون تیزهوشان کافه‌تدریس بهترین استادان و منابع را در کنار برنامه‌ریزی دقیق و پشتیبانی کامل در اختیار شما می‌دهد. شما هر جا که باشید، فقط با دسترسی به اینترنت و با کمترین هزینه، از بهترین استادان و برنامه‌ی تحصیلی بهره می‌برید و برای آزمون آماده می‌شوید. پشتیبانی و مشاوره اختصاصی تحصیلی تا روز آزمون در اختیار شما قرار دارد. می‌توانید به‌صورت رایگان همین حالا مشاوره بگیرید.

پرسش و پاسخ

* حداکثر بعد از ۲۴ ساعت پاسخ شما در همین بخش ثبت و از طریق ایمیل اطلاع رسانی می‌شود.