برگزاری کلاس آنلاین

هر جا هستید، در سریع‌ترین زمان، کلاس‌تان را آنلاین برگزار کنید!

همین حالا شروع کنید

چرا کافه تدریس؟

ویژگی‌های سرویس کلاس کافه‌تدریس

  • تعریف و ویرایش کلاس
  • صفحه اختصاصی
  • فرآیند ثبت نام و درگاه
  • آمار لحظه­‌ای ثبت نام­‌ها
  • پشتیبانی کامل فنی
  • API و سایت اختصاصی
امکان تعریف و ویرایش کلاس
تعریف و ویرایش کلاس

کلاس یا همایش خود را در یک دقیقه و به‌راحتی تعریف می‌کنید. داشبورد کاملی در اختیار شما قرا می‌گیرد. در این داشبورد می‌توانید کلاس یا همایش مدنظرتان را با اطلاعات کامل، ازجمله توضیحات متنی، عکس، ویدیو، نظرها و...، تعریف کنید. همچنین می‌توانید کدهای تخفیف مختلف تعریف کنید. در هر زمان هم امکان ویرایش اطلاعات برای شما میسر است.

صفحه اختصاصی
صفحه اختصاصی

مدرس باشید یا موسسه‌ آموزشی فرقی نمی‌کند؛ شما برای همه‌ی کلاس‌های‌تان پروفایل اختصاصی دارید. تمامی کلاس‌های شما در صفحه اختصاصی پروفایل استاد یا موسسه، همراه با اطلاعات شما، نمایش داده می‌شود؛ هر کلاس نیز به‌صورت مجزا صفحه ثبت‌نام خواهد داشت. تمامی توضیحات واردشده نیز در آن نمایش داده می‌شود.

فرآیند ثبت نام و درگاه کلاس آنلاین
فرآیند ثبت نام و درگاه

هر کلاس یا همایشی که تعریف می‌کنید، امکان ثبت‌نام برای مخاطب در صفحه اختصاصی شما فراهم می‌شود. با ثبت‌نام کاربر می‌توانید به‌صورت آنی، تمامی اطلاعات ثبت‌شده را در داشبورد اختصاصی‌تان ببینید؛ همچنین این امکان را دارید که به مخاطبان کلاس‌های خود پیامک ارسال کنید یا ایمیل بزنید.

آمار لحظه­‌‌ای ثبت نام­‌های کلاس آنلاین
آمار لحظه­‌‌ای ثبت نام­‌ها

شما در هر لحظه در وب‌سایت و بات تلگرام به آمار ثبت‌نامی‌های کلاس‌ها دسترسی دارید. آمار دقیق ثبت‌نام‌کنندگان، همراه با اطلاعات آن‌ها، مبلغ ثبت‌نام و کد تخفیف استفاده‌شده، به‌طور کامل در داشبورد شما نمایش داده می‌شود. همچنین می‌توانید برای تبلیغات خود از تگ‌های UTM استفاده کنید که برای هر یک از ثبت‌نام‌کنندگان نمایش داده شود.

پشتیبانی کامل کلاس آنلاین
پشتیبانی کامل فنی

ما از استادان و تمامی شرکت‌کنندگان کلاس‌های شما به‌صورت کامل پشتیبانی فنی می‌کنیم. بررسی اتصال بدون مشکل مدرس و تمامی شرکت‌کنندگان بر عهده ما خواهد بود. علاوه بر فرایند خودکار تست کلاس، تیم پشتیبانی کافه‌تدریس تست سرعت را انجام می‌دهد و همچنین نحوه ورود به کلاس و نحوه استفاده از امکانات آن را به مدرس و شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهد.

API و سایت اختصاصی
API و سایت اختصاصی

شما این امکان را دارید که با کمک کافه‌تدریس در بستر وب‌سایت خود کلاس‌های آنلاین را برگزار و مدیریت کنید.

هزینه برگزاری کلاس آنلاین

  • تعداد ساخت کلاس: نا محدود
  • مدت برگزاری کلاس: نا محدود
تومان
ماهانه
خرید
مدال

مشتریان کافه‌تدریس

بیشتر بدانید...

مقاله‌های بیشتر

نمونه ویدیو کلاس‌ها

همه ویدیوها

اگر سوالی دارید، از راه‌های ارتباطی زیر از ما بپرسید: