کلاس آنلاین جمع‌بندی، نکته‌و‌تست فیزیک نهم (ویژه آزمون تیزهوشان و مدارس برتر)

زمان برگزاری: پنجشنبه‌ها ۱۵:۰۰ الی ۱۶:۳۰ (شروع از ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰) هزینه کلاس: ۲۱۰ هزار تومان    ۱۸۹ هزار تومان   

مدت: ۸ ساعت

توضیحات

در این دوره فصول زیر از کتاب علوم پایه نهم مورد بحث قرار میگیرند:
حرکت چیست؟
نیرو
فشار و آثار آن
ماشین ها
دوره حاضر برای شرکت در آزمون تیزهوشان، نمونه دولتی و سایر مدارس برتر قصد دارد تا مباحث فیزیک تیزهوشان پایه نهم را به صورت کاملا تستی جمع بندی نماید.
مباحث در ۵ جلسه ۹۰ دقیقه ای مورد بررسی قرار می گیرد، اما پیش از آن باید بدانیم که این دوره مناسب کدام دسته از دانش‌آموزان است؟
شرکت در این کلاس برای چند دسته از دانش آموزان توصیه می شود:
دانش آموزانی که به ریاضیات دوره متوسطه اول و نکات تستی آن مسلط هستند و می خواهند در مدت کوتاه مباحث را یادآوری و یا جمع بندی کنند.
دانش آموزانی که از مهارت تست‌زنی کافی برخوردار نیستند و در آزمون‌ها با مشکلاتی نظیر عدم کسب درصد بالا علیرغم تسلط بر مبحث، کمبود وقت، بی‌دقتی و... رو‌به‌رو می‌شوند.
دانش آموزانی که تاکنون سراغ تست‌زنی نرفته‌اند و می‌خواهد در مدت زمان کوتاهی، خود را برای آزمون‌های مدارس تیزهوشان، نمونه‌دولتی و یا مدارس برتر آماده کنند.
با توجه به توضیحات مذکور ممکن است برای بسیاری سوال پیش آید که آیا دانش‌آموزانی که فیزیک ‌پایه‌نهم را تا حدودی مطالعه کرده اند نیز می توانند در این دوره شرکت کنند؟
در پاسخ به این سوال باید گفته شود که این موضوع کاملا بستگی به میزان تسلط دانش‌آموز دارد، اما به طور کلی پیش نیاز این دوره تسلط نسبی بر بخش فیزیک کتاب علوم پایه نهم است زیرا این دوره فشرده است و قرار نیست در آن مفاهیم اولیه هر سرفصل از ابتدا مورد بحث قرار گیرد.