سه ماه طلایی تا کنکور
مشاهده تخفیـف‌ها و وبینار‌ها تخفیف‌ها و وبینار‌های سه ماه طلایی تا کنکور ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف، همراه با وبینار‌های رایگان

سرویس برگزاری کلاس یا همایش آنلاین کافه تدریس

صدها مدرس و موسسه برای برگزاری کلاس یا همایش آنلاین، به ما اعتماد کردند با تجربه برگزاری بیش از ۴۰ هزار ساعت کلاس آنلاین، در کنار شما هستیم

مخاطبان شما چند برابر خواهند شد

از مزیت های بزرگ در برگزاری کلاس یا همایش آنلاین، دسترسی به تمامی مخاطبان خود، بدون محدودیت جغرافیایی در کشور یا حتی خارج از ایران است. تعداد مخاطبان شما پتانسیل رشد چند برابری را دارد.

دسترسی به تمامی مخاطبان خود، بدون محدودیت جغرافیایی
صرفه جویی در زمان و هزینه با برگزاری کلاس آنلاین

از زمان و هزینه به درستی استفاده کنید

با توجه به صرف وقت و هزینه کمتر در برگزاری کلاس آنلاین (امکان برگزاری در زمان‌های بیشتری در شبانه روز، نبود رفت و آمدها و هزینه‌های محل فیزیکی کلاس)، شما زمان و هزینه بیشتری برای جذب مخاطب خواهید داشت.

ویژگی‌های سرویس کلاس کافه تدریس

  • تعریف و ویرایش کلاس
  • صفحه اختصاصی
  • فرآیند ثبت نام و درگاه
  • آمار لحظه­‌ای ثبت نام­‌ها
  • پشتیبانی کامل
  • همکاری در جذب
امکان تعریف و ویرایش کلاس
تعریف و ویرایش کلاس

کلاس یا همایش خود را در یک دقیقه تعریف کنید با داشبورد کاملی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت، می توانید کلاس یا همایش مورد نظرتان را با اطلاعات کاملی (توضیحات متنی، عکس، ویدیو، نظرات و..) همراه با کدهای تخفیف مختلف تعریف کنید و هر زمان امکان ویرایش آن را داشته باشید.

صفحه اختصاصی
صفحه اختصاصی

مدرس/موسسه و کلاس­های شما، پروفایل اختصاصی دارند. تمامی کلاس­های شما در صفحه اختصاصی پروفایل استاد/موسسه همراه با اطلاعات شما نمایش داده خواهد شد و هر کلاس به صورت مجزا نیز صفحه ثبت نام خواهد داشت که تمامی توضیحات وارد شده نمایش داده خواهد شد.

فرآیند ثبت نام و درگاه کلاس آنلاین
فرآیند ثبت نام و درگاه

هر کلاس یا همایش تعریف شده توسط شما، در صفحه اختصاصی خود امکان ثبت نام را برای مخاطب دارد که با ثبت نام کاربر، تمامی اطلاعات ثبت شده را در داشبورد خود به صورت آنی خواهید داشت. همچنین امکان ارسال پیامک و ایمیل را به مخاطبان خود خواهید داشت.

آمار لحظه­‌‌ای ثبت نام­‌های کلاس آنلاین
آمار لحظه­‌‌ای ثبت نام­‌ها

لحظه به لحظه به آمار ثبت نام­‌ها در سایت و بات تلگرامی، دسترسی دارید. آمار دقیق ثبت‌نام کنندگان همراه با اطلاعات پر‌شده، مبلغ ثبت‌نام و کد تخفیف استفاده شده به طور کامل در داشبورد شما نمایش داده خواهد شد. همچنین می توانید برای تبلیغات خود از تگ­های UTM استفاده کنید تا برای هر ثبت‌نام کننده شما نمایش داده شود.

پشتیبانی کامل کلاس آنلاین
پشتیبانی کامل

ما پشتیبان استاد و و تمامی شرکت کنندگان شما هستیم. بررسی اتصال بدون مشکل مدرس و تمامی شرکت کنندگان بر عهده ما خواهد بود. علاوه بر فرآیند اتوماتیک تست کلاس، تیم پشتیبانی کافه تدریس تست سرعت، نحوه ورود به کلاس و نحوه استفاده از امکانات کلاس را به مدرس و شرکت کنندگان آموزش خواهد داد.

همکاری در جذب مخاطب برای کلاس آنلاین
همکاری در جذب (به زودی)

ما به شما در جذب مخاطب، کمک خواهیم کرد. به عنوان برگزارکننده کلاس­های آنلاین در موضوعات مختلف، در روش­های تبلیغات کلاس آنلاین تجربه داریم. سایت کافه تدریس به طور روزانه در رشته‌­ها و موضوعات مختلف چند هزار بازدید کننده دارد که می­توانیم کلاس یا همایش شما را به آن­ها نمایش دهیم.

چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم

اطلاعات خود را پر کنید تا با شما تماس بگیریم
قصد برگزاری فوری کلاس را دارید؟ با ما از طریق شماره زیر و یا پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید.