کلاس آنلاین جمع‌بندی، نکته‌و‌تست ریاضی نهم (ویژه آزمون تیزهوشان و مدارس برتر)

زمان برگزاری: چهارشنبه‌ها ۱۸:۰۰ الی ۱۹:۳۰ و جمعه‌ها ۱۳:۰۰ الی ۱۴:۳۰ (شروع از ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) هزینه کلاس: ۴۴۰ هزار تومان    ۱۳۲ هزار تومان   

مدت: ۱۲ ساعت

توضیحات

ما در این دوره قصد داریم برای داوطلبین شرکت در آزمون تیزهوشان، نمونه دولتی و سایر مدارس برتر، مباحث ریاضیات تیزهوشان پایه نهم رو به صورت کاملا تستی جمع بندی کنیم.
مباحث توسط دو تن از اساتید مجرب در هشت جلسه 90 دقیقه ای مورد بررسی قرار گرفته میشه.
اما قبلش بهتره بدونیدکه این دوره مناسب کدوم دسته از دانش‌آموزاست؟
شرکت در این کلاس برای چند دسته از دانش آموزان توصیه میشه:
دانش آموزانی که به ریاضیات دوره متوسطه اول و نکات تستی اون مسلط هستند و می خوان در مدت کوتاه مباحث رو یادآوری و یا جمع بندی کنن.
دانش آموزانی که از مهارت تست‌زنی کافی برخوردار نیستند و در آزمون‌ها با مشکلاتی نظیر عدم کسب درصد بالا علیرغم تسلط بر مبحث، کمبود وقت، بی‌دقتی و... رو‌به‌رو میشن.
دانش آموزانی که تاالان سراغ تست‌زنی نرفتند و می‌خوان در مدت زمان کوتاهی، خودشون رو برای آزمون‌های مدارس تیزهوشان، نمونه‌دولتی و یا مدارس برتر آماده کنن.
با توجه به توضیحات گفته شد، ممکنه برای بسیاری سوال پیش بیاد که: آیا دانش‌آموزانی که ریاضیات ‌پایه‌نهم را تا حدودی مطالعه کردند هم می تونن در این دوره شرکت کنن؟
در پاسخ به این سوال باید بگیم که این موضوع کاملا بستگی به میزان تسلط دانش‌آموز داره، اما به طور کلی پیش نیاز این دوره تسلط نسبی بر کتاب ریاضی پایه نهمه چون این دوره به صورت فشرده برگزار میشه و قرار نیست مفاهیم اولیه هر سرفصل از ابتدا مورد بحث قرار بگیره.

مدرسین این دوره:
دکتر مجید ریاضی ماهر
آرین کرمی
میتونین رزومه کامل اساتید رو توی سایت مشاهده کنید.