فیلم آموزشی زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد

زمان برگزاری: ویدیوها بعد از ثبت نام قابل دانلود می‌باشند. هزینه کلاس: ۳۸۰ هزار تومان

مدت: ۱۱ ساعت
از طریق برنامه‌ی ادوبی کانکت بر روی کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، موبایل و تبلت می‌توانید در کلاس در حال برگزاری شرکت بفرمایید.
ویدیو این کلاس ضبط می‌شود و تنها روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز تا زمان کنکور امکان پخش دارد.

توضیحات

دوره یازده ساعته زبان عمومی به همت آقای مهندس پیمان رجائیان برگزار و ضبط شده است. در این دوره بحث لغات (Vocabulary) و گرامر (Grammar) زبان عمومی با رویکرد کاربردی در جهت کنکور ارشد تدریس شده است.
در بخش لغات، مهمترین و پرکاربردترین لغات کنکور ارشد تدریس و با بررسی و موشکافی دقیق تست‌های مناسب، آموزش تثبیت شده است.
از جمله مشکلات اصلی داوطلبان کنکور در بخش لغات، عدم توانایی در تست‌زنی علی‌رغم مطالعه و حفظ حجم قابل قبولی از لغات می‌باشد که با بررسی موشکافانه تست‌های فراوان در این دوره، وضعیت داوطلب از حالت منفعل به حالت فعال و پویا در حل تست تبدیل خواهد شد تا داوطلبان بتوانند از ۱۰ تست این بخش، حداکثر پاسخگویی را داشته باشند.
در بخش گرامر مباحث ۱) فعل، ۲) صفت و قید، ۳) اسم‌ها و ضمایر موصولی، ۴) وارونگی، به طور کامل و دقیق تدریس شده‌اند که با توجه به بودجه‌بندی کنکور ارشد عمران، ۴ تست از ۵ تست پوشش داده می‌شود.
* تدریس دقیق انجام شده و همراه فیلم آموزشی جزوه تمام رنگی ارائه می‌شود.
* جهت مشاوره قبل از خرید می‌توانید با آی‌دی @ShahinSagharchi در تلگرام در ارتباط باشید.

جهت عضویت در گروه رفع اشکال تلگرامی VIP با حضور استاد و ارتباط مستقیم با ایشان، بعد از فعال نمودن قابلیت «اضافه به گروه» از تنظیمات تلگرام خود، نام و ID تلگرامی خود را به آیدی @ShahinSagharchi ارسال نمایید.


* خرید قسطی:

در صورتی که مجموع هزینه‌ دوره‌هایی که قصد خرید دارید بیش از ۳ میلیون تومان باشد، می‌توانید در دو قسط و اگر بیش از ۵ میلیون تومان باشد، در سه قسط پرداخت و ثبت‌نام خود را انجام دهید (ضمنا افزایش مبلغی بابت خرید اقساطی اعمال نخواهد شد). برای خرید قسطی دوره‌ها با آیدی تلگرامی @ShahinSagharchi ارتباط بگیرید.

نمونه ویدیو کلاس