کپسول تقویتی زبان عمومی

زمان برگزاری: ویدیوها بعد از ثبت نام قابل دانلود می‌باشند. هزینه کلاس: ۳۵۰ هزار تومان    ۲۸۰ هزار تومان    ۲۰ درصد تخفیف

مدت: ۱۱ ساعت
ویدیوها قابل دانلود می‌باشند و صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

دوره یازده ساعته زبان عمومی به همت آقای مهندس پیمان رجائیان برگزار و ضبط شده است. در این دوره بحث لغات (Vocabulary) و گرامر (Grammar) زبان عمومی با رویکرد کاربردی در جهت کنکور ارشد تدریس شده است.
در بخش لغات، مهمترین و پرکاربردترین لغات کنکور ارشد تدریس و با بررسی و موشکافی دقیق تست‌های مناسب، آموزش تثبیت شده است.
از جمله مشکلات اصلی داوطلبان کنکور در بخش لغات، عدم توانایی در تست‌زنی علی‌رغم مطالعه و حفظ حجم قابل قبولی از لغات می‌باشد که با بررسی موشکافانه تست‌های فراوان در این دوره، وضعیت داوطلب از حالت منفعل به حالت فعال و پویا در حل تست تبدیل خواهد شد تا داوطلبان بتوانند از ۱۰ تست این بخش، حداکثر پاسخگویی را داشته باشند.
در بخش گرامر مباحث ۱) فعل، ۲) صفت و قید، ۳) اسم‌ها و ضمایر موصولی، ۴) وارونگی، به طور کامل و دقیق تدریس شده‌اند که با توجه به بودجه‌بندی کنکور ارشد عمران، ۴ تست از ۵ تست پوشش داده می‌شود.
* تدریس دقیق انجام شده و همراه فیلم آموزشی جزوه تمام رنگی ارائه می‌شود.
* جهت مشاوره قبل از خرید می‌توانید با آی‌دی @ShahinSagharchi در تلگرام در ارتباط باشید.
جهت عضویت در گروه رفع اشکال تلگرامی VIP، نام، شماره همراه و تصویر رسید خرید خود را به آیدی @ ShahinSagharchi ارسال نمایید.

* پرداخت اقساط:

در صورتی که مجموع هزینه‌ تعداد دوره‌هایی که قصد خرید دارید بیش از ۵۰۰ هزار تومان باشد، می‌توانید در دو قسط و اگر بیش از یک میلیون و پانصد هزارتومان باشد در سه قسط پرداخت و ثبت‌نام خود را انجام دهید. برای ثبت‌نام به صورت اقساطی به تیم پشتیبانی سایت کافه‌تدریس در قسمت سمت راست پایین صفحه پیام دهید.

نمونه ویدیو کلاس