کپسول تقویتی زبان تخصصی

زمان برگزاری: ویدیوها بعد از ثبت نام قابل دانلود می‌باشند. هزینه کلاس: ۳۲۵ هزار تومان    ۲۶۰ هزار تومان    ۲۰ درصد تخفیف

مدت: ۷ ساعت
ویدیوها قابل دانلود می‌باشند و صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

دوره زبان تخصصی به همت آقای مهندس پیمان رجائیان برگزار و ضبط شده است. در این دوره بحث لغات و متون زبان تخصصی کنکور ارشد عمران تدریس شده است.
در بخش لغات، مهمترین و پرکاربردترین لغات تخصصی کنکور ارشد عمران در حوزه مهندسی سازه، زلزله، ژئوتکنیک، مدیریت ساخت و ... تدریس و تعداد ۱۰۰ تست مفهومی و قوی بررسی دقیق و موشکافی شده‌اند.
در بخش متون تخصصی، متونی در حوزه‌های اصلی کنکور ارشد عمران (سازه، زلزله، ژئوتکنیک، مدیریت منابع آب و ...) به طور کامل و دقیق و با رویکرد استفاده از تکنیک‌های مناسب جهت پاسخگویی به سوالات در کمترین زمان و بدون نیاز به مطالعه کامل متن تدریس و بررسی شده است. زیرا از جمله مشکلات اصلی داوطلبان کنکور در این بخش عدم توانایی در پاسخگویی به متن های تخصصی در زمان اندک کنکور می باشد.
* تدریس دقیق انجام شده و همراه فیلم آموزشی جزوه تمام رنگی ارائه می‌شود.
* جهت مشاوره قبل از خرید می‌توانید با آی‌دی @ShahinSagharchi در تلگرام در ارتباط باشید.
جهت عضویت در گروه رفع اشکال تلگرامی VIP، نام، شماره همراه و تصویر رسید خرید خود را به آیدی @ ShahinSagharchi ارسال نمایید.

* پرداخت اقساط:

در صورتی که مجموع هزینه‌ تعداد دوره‌هایی که قصد خرید دارید بیش از ۵۰۰ هزار تومان باشد، می‌توانید در دو قسط و اگر بیش از یک میلیون و پانصد هزارتومان باشد در سه قسط پرداخت و ثبت‌نام خود را انجام دهید. برای ثبت‌نام به صورت اقساطی به تیم پشتیبانی سایت کافه‌تدریس در قسمت سمت راست پایین صفحه پیام دهید.

نمونه ویدیو کلاس