ویدیو دوره درس و تست ریاضی عمومی ۱و ۲ - تابستان ۹۸

زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است هزینه کلاس: ۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان    ۶۴۰ هزار تومان   

مدت: ۱۱۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team  

توضیحات

این کلاس برای تدریس مطالب مورد نیاز برای آمادگی کنکور ارشد و دکتری سال جاری(کنکور ۹۹) برای کلیه رشته های علوم پایه و فنی مهندسی (مدیریت کسب و کار MBA و صنایع٬ عمران٬ مکانیک٬ کامپیوتر٬ مواد٬ نقشه برداری٬ علوم کامپیوتر٬ ریاضی٬ ژئوفیزیک٬ معدن٬ مهندسی پزشکی ٬ فناوری نانو و .......) در نظر گرفته شده است.

* روش ارائه مطالب در هر جلسه از کلاس درس و تست
۱. قبل از هر جلسه جزوه تایپ شده کار در کلاس(درس+نکته+صورت مثال و تستها) برای پیش مطالعه در پنل کاربری دانشجو و کانال تلگرام اختصاصی این دوره به صورت pdf قرار داده می شود.
۲. بلافاصله پس از برگزاری هر جلسه از کلاس جزوه تدریس شده (شامل مطالب تدریس شده و سوالات با حل نوشته شده در کلاس آنلاین) در پنل کاربری دانشجو و کانال تلگرام اختصاصی این دوره به صورت pdf قرار داده می شود.
۳. فایل تصویری ضبط شده کلاس (به صورت ویدیوی قابل دانلود) یک تا دو روز پس از برگزاری هر جلسه از کلاس در پنل دانشجوها قرار داده می شود. بنابراین اگر برخی جلسات کلاس را از دست دادید٬ به فیلم و اطلاعات کلاس دسترسی مستقیم خواهید داشت.

* نمونه فایل ضبط شده کلاس (که مربوط به دوره درس و تست فشرده انتگرال های ریاضی ۲ است که در اردیبهشت ۹۸ برگزار شده) در انتهای توضیحات قرار داده شده است. برای اطلاع از کیفیت و روش کار در دوره ای که قصد ثبت نام در آن را دارید، می توانید این ویدیو را مشاهده کنید یا برای دیدن آن با کیفیت بالاتر(مشابه آنچه در کلاس درس مشاهده می کنید) آن را دانلود نمایید.

* دوره ۱۰ + ۱۰۰ ساعتی شامل کلاس ۱۰۰ ساعتی درس و تست ریاضی عمومی ۱ و ۲ (در ۲۲ جلسه و هر هفته ۲ جلسه به صورت آنلاین ) و تدریس مطالب پایه در ۱۰ ساعت (فصل تابع به عنوان پیش نیاز در ۴ جلسه به صورت ویدیوی ضبط شده که در داشبورد شما قرار داده شده ) خواهد بود.

* دوره اصلی یعنی دوره درس و تست ۱۰۰ ساعتی شامل موارد زیر می باشد:
- ارائه جزوه کار در کلاس قبل از هر جلسه (شامل درسنامه و نکات + صورت مثالها و تستهایی که در کلاس حل می شوند)
- تدریس مطالب و نکات مورد نیاز برای کنکور ارشد و دکتری به صورت دقیق و کامل
- حل مثالهای متنوع و هدفدار آموزشی (شامل تستهای کنکور ارشد و دکتری از جلد ۱ و ۲ و ۳ و با تاکید بر تستهای سالهای اخیر) جهت تفهیم مطالب تدریس شده
- مشخص کردن تکالیف دانشجو در پایان هر جلسه (به صورت مثال و تست برای تمرین مطالب تدریس شده در کلاس توسط دانشجو در منزل از جلد اول کتاب ریاضی عمومی ۱ و ریاضی عمومی ۲)
- ارائه برنامه مطالعاتی به عنوان راهنمای شرکت در کلاس آنلاین درجلسه اول کلاس
- ارائه برنامه مطالعاتی برای مرور و تثبیت مطالب تدریس شده در کلاس در جلسه آخر(برنامه مطالعاتی برای دوران پس از اتمام کلاس تا کنکور شامل نحوه حل تستهای تکمیلی٬ تستهای جلد دوم و سوم٬ نکته و تست و جمع بندی)

* مراجع مورد نیاز برای مطالب تدریس شده و تکالیف دانشجو ها:
- جلد اول ریاضی عمومی ۱ - ویرایش سوم (انتشارات نگاه دانش - مولف : مسعود آقاسی)
- جلد اول ریاضی عمومی ۲ - ویرایش سوم (انتشارات نگاه دانش - مولف : مسعود آقاسی)

تذکر : آخرین چاپ ریاضی ۱ چاپ ۱۳ و برای ریاضی ۲ چاپ ۱۰ است اما اگر هر ویرایش سوم هر یک از این کتابها را در اختیار دارید(ولی چاپ آخر نیست) نیازی به تهیه مجدد آنها نخواهید داشت.

* سرفصل مطالبی که در این دوره تدریس می شوند(به ترتیب جلد اول کتابها و جزوه کار در کلاس) به شرح زیر است:
-- ریاضی عمومی ۱ :
مباحث ریاضی ۱ که ( در ۱۱/۵ جلسه اصلی و آنلاین + ۲ جلسه مطالب پایه و آفلاین ) تدریس می شوند :
۱. تابع
۲. حد و پیوستگی
۳. مشتق و کاربردهای آن
۴. انتگرال و کاربردهای آن
۵. مختصات قطبی
۶. اعدا مختلط
۷. دنباله و سری
-- ریاضی عمومی ۲ :
مباحث ریاضی ۲ که در ۱۰/۵ جلسه آنلاین تدریس می شوند:
۱. هندسه تحلیلی و جبرخطی
۲. خم و سطح
۳. حد و مشتق توابع چند متغیره و کاربردهای مشتق
۴. انتگرال دوگانه و سه گانه
۵ . انتگرال روی اشیای خمیده(انتگرال روی خم و سطح)

تذکر مهم : به داوطلبان کنکور توصیه می شود «پکیج دوره درس و تست ۱۰+۱۱۰ و دوره نکته و تست ۴۵ ساعتی» را به صورت همزمان و از طریق لینک http://bit.ly/2N3gB7J ثبت نام کنند (آدرس لینک را کپی و در "آدرس بار- نوار آدرس" مرورگر خود پیست نمایید.) تا از علاوه بر تخفیف های زمانی و مناسبتی (مانند تخفیف ۵۰ درصدی ۱۵ نفر اول و ....) از تخفیف ۱۵ درصدی (پکیج درس + نکته و تست) برخوردار شوند.
(دوره نکته و تست مکمل دوره درس و تست است که در زمستان ۹۸ ارائه می شود و در آن مطالب و نکات در قالب حل تستهای هدفدار و به صورت طبقه بندی مرور می شوند. توضیحات دقیق تر در مورد دوره نکته و تست و تفاوت آن با کلاس درس و تست ویژه را می توانید از طریق لینک http://bit.ly/2YafWCz یا هشتگ #نکتهـتست در کانال @math_equation دریافت نمایید.)

هر نوع سوال در مورد این دوره را می توانید از طریق ایمیل masoudaghasi1395@gmail.com مطرح نمایید.

نمونه ویدیو کلاس