ویدیوی کلاس آنلاین نکته و تست ریاضی عمومی ۱و ۲

زمان برگزاری: شنبه‌ها و سه شنبه‌ها ۱۷:۳۰ الی ۲۲:۳۰ (شروع از ۲۶ بهمن ۱۳۹۸) هزینه کلاس: ۵۴۰ هزار تومان    ۲۹۵ هزار تومان    ۴۵ درصد تخفیف فقط برای ۱۰ نفر

مدت: ۴۵ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. فیلم این کلاس صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

اين دوره در واقع مكملی براي دوره درس و تست (حضوری و آنلاین ) خواهد بود و برای بررسی نکات مهم و کلیدی در قالب حل تستهای کنکور و بالا بردن مهارت تست زنی و افزايش سرعت تجزيه و تحليل و حل مساله و ایجاد ساختار ذهنی مناسب در برخورد با تستهای کنکور تنظيم شده و برای دانشجویان کلیه رشته ها ( مدیریت کسب و کار MBA و صنایع ٬ عمران٬ مکانیک٬ کامپیوتر٬ مواد٬ نقشه برداری٬ ژئوفیزیک٬ ریاضی٬ معدن و ......) مفید است و سوالات حل شده در آن هیچ اشتراکی با کلاسهای درس و تست حضوری یا آنلاین نخواهند داشت.

* روش ارائه مطالب در هر جلسه از کلاس نکته و تست :
۱. یک هفته قبل از شروع دوره جزوه تستهایی که در کلاس حل می شوند٬ در پنل کاربری دانشجو و کانال تلگرام اختصاصی این دوره به صورت pdf قرار داده می شود.
دانشجويان قبل از شركت در هر يك از جلسات كلاس بايد نسبت به حل سوالات مشخص شده در جزوه اقدام نمايند.
۲. در این کلاس مطالب درسی تدریس نمی شوند اما در هر جلسه از كلاس٬ با مرور درسنامه های لازم و یادداشت کردن نکات مهم در حین حل هر تست٬ همه سوالات مشخص شده در جلسه قبل حل شده و نکات لازم برای حل سوالات مشابه بیان می شوند.
۳. بلافاصله پس از برگزاری هر جلسه از کلاس جزوه تدریس شده (شامل نکات و حل سوالات نوشته شده در کلاس آنلاین ) در پنل به صورت pdf قرار داده می شود.
۴. فایل تصویری ضبط شده کلاس (به صورت ویدیوی قابل دانلود) حداکثر ۷۲ ساعت پس از برگزاری هر جلسه از کلاس در پنل دانشجوها قرار داده می شود. بنابراین اگر برخی جلسات کلاس را از دست دادید٬ به فیلم و اطلاعات کلاس دسترسی مستقیم خواهید داشت.

* نمونه فایل ضبط شده کلاس، در انتهای توضیحات قرار داده شده است. برای اطلاع از کیفیت و روش کار در دوره ای که قصد ثبت نام در آن را دارید، می توانید این ویدیو را مشاهده کنید یا برای دیدن آن با کیفیت بالاتر(مشابه آنچه در کلاس درس مشاهده می کنید) آن را دانلود نمایید.

* تست های جزوه کلاس نکته و تست به صورت كاملا هدفمند به نحوی مرتب شده اند كه كليه نكات مهم در قالب حل تست مورد بررسی قرار می گيرند.
سوالات موجود در جزوه تست ۶۰ درصد سوالات تاليفی (كمی بالاتر از سطح كنكور و در راستای پوشش نکات مهم در حین حل كمترين تعداد تست ممكن ) و ۴۰ درصد منتخب جلد دوم و سوم (سوالات نكته دار در بين سوالات كنكور رشته های مختلف در سالهای اخير) است و تستها به صورت طبقه بندی شده (بر اساس سرفصل كتابهای رياضی ۱و ۲) خواهد بود.

* اين دوره که بهمن و اسفند ۹۸ برگزار می شود، برای دانشجويانی مفید است كه درس رياضی عمومی را يك بار تا قبل از شروع كلاس مرور كرده باشند یا فرصت مطالعه مطالب درسی را همزمان با دوره نکته و تست داشته باشند. (در كلاس درس حضوری یا آنلاین من يا ساير اساتيد در سال ۹۸ یا سالهای قبل شركت كرده اند و يا خود شخصا مطالب را مطالعه كرده باشند.)

* به دانشجویانی که علاوه بر دوره نکته و تست قصد شرکت در کلاس درس و تست آنلاین ریاضی را هم دارند، توصیه می شود این دوره را به صورت «پکیج درس و نکته (ترم پاییز)» از طریق لینک https://bit.ly/35fpj8a ثبت نام کنند تا علاوه بر تخفیفات زمانی و مناسبتی (مانند تخفیف ۵۰ درصدی ۱۵ نفر اول) از تخفیف ۱۵ درصدی پکیج (درس و تست + نکته و تست) هم بهره مند شوند. (آدرس لینک را کپی و در "آدرس بار- نوار آدرس" مرورگر خود پیست نمایید.)

هر نوع سوال در مورد این دوره را می توانید از طریق ایمیل masoudaghasi1395@gmail.com مطرح نمایید.

نمونه ویدیوی کلاس آنلاین