همایش آنلاین ارائه روش بهینه مطالعه ریاضی عمومی ۱ و ۲ (برای رشته های MBA و عمران، مکانیک، کامپیوتر، صنایع، ریاضی، مواد، نقشه برداری و .....) برای کنکور ۹۹

زمان برگزاری: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸‌ ساعت ۲۰:۰۰ هزینه کلاس: رایگان

مدت: ۳ ساعت آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

همایش آنلاین (وبینار) رایگان معرفی درس ریاضی عمومی ۱ و ۲ و ارائه روش بهینه مطالعه این درس (در مرحله اول یعنی آموزش) برای کنکور ارشد و دکتری ۹۹ کلیه رشته های فنی و مهندسی٬ علوم پایه و MBA به صورت زنده و تعاملی تعریف شده است.

ریاضی عمومی ۱و۲ در کنکور ارشد و دکتری بسیاری از رشته ها جز سر فصل آزمون است که متاسفانه اکثر دانشجوهای رشته های مختلف خصوصا رشته های فنی مهندسی (عمران٬ صنایع٬ کامپیوتر٬ مکانیک٬ نقشه برداری٬ مواد٬ معدن و ...) نسبت به این درس توجه کافی را ندارند و غالبا از این درس در دفترچه آزمون خود عبور می کنند. در حالی که کسب درصد مناسب در این درس فرایند پیچیده و سختی نمی باشد و افرادی که به سوالات این درس پاسخ میدهند، مزیت رقابتی بزرگی (تاثیر فراوان تراز این درس) نسبت به سایر رقبای خود خواهند داشت.

در این همایش مرحله اول از مطالعه این درس که مرحله آموزش نامیده می شود را به صورت دقیق و کامل برای افراد زیر تشریح خواهیم کرد:

۱. افرادی که در کلاسهای حضوری یا آنلاین شرکت می کنند.
۲. افرادی که خودشان نسبت به مطالعه این درس اقدام می کنند.

مواردی که در این وبینار بررسی می شوند، عبارتند از:

- معرفی مباحث و سرفصل های ریاضی عمومی و بررسی پیش نیازها و توضیح در مورد اهمیت هر فصل
- معرفی منابع لازم برای مطالعه این درس
- بررسی بودجه بندی سوالات رشته های مختلف از سال ۸۵ تا ۹۸
- ارائه روش بهینه مطالعه این درس بر اساس منابع معرفی شده
- ارائه برنامه مطالعاتی(نحوه مطالعه پیش نیازها٬ درس نامه٬ حل تست و تمرین و زمانبندی برای مطالعه این موارد)
- پاسخ به سوالات دانشجویان

شرکت در این همایش را به کلیه افرادی که قصد شرکت در کنکور ارشد و دکتری ۹۹ رشته هایی که ریاضی عمومی را به عنوان یکی از سرفصل های آزمون در کنکور خود دارند، توصیه می کنم.

هر نوع سوالی در مورد نحوه مطالعه درس ریاضی برای کنکور ۹۹ و پیشنهاد برای وبینار را می توانید از طریق ایمیل masoudaghasi1395@gmail.com مطرح نمایید.